Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mint sok játékban a League of...

Mint sok játékban a League of Legendsbe is lehet olyat hogy megnyomok 1 billentyűt és ir egy szöveget (ami be van állítva). Vagyis chat spam/macro. Ez honan tudnám letölteni vagy hol tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Ha program akkor ha lehet linket kérnék. ha beállítás akkor meg minnél részletesebben.

2014. okt. 14. 20:58
 1/5 daniel1385 ***** válasza:
Nem tudok ilyen beállításról lolban, viszont az MK JOGO ( [link] ad lehetőséget ilyenre. Sok sikert a használatában :)
2014. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég noob és report floodoló kispulya van már lolon, mi a fenéért akarsz még te is? Nem elég? ._.
2014. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként nem ilyet akarok pl gg wp vagy honor vagy valmit mert szerintem a flametől semmi se lesz jobb mert te is csak rosszabul játszanál a csapattársad is meg csak veszekednétek
2014. okt. 15. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos igen :3 Csak azért hördültem fel mert a legtöbb játékos ilyen :I. Hiába vagyok én a csapat legjobbja fiorával állandóan, én akkor is noob vagyok. Pedig én a ks-ért sem sírtam még soha xd
2014. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki Fiorát játszik az alapból noob XD

Na jó, nem feltétlen, de nekem folyton egy ilyen dagadt kvörösödött kisgyerek jut róla eszembe, akinek fojamatosan az jár a fejében, hogy "PENTA PENTA PENTA!!!!!!!!!!!" XD Master Yi is ilyen még tipikusan azok a champek, akikkel egy totális noob is el tud feedelődni alacsony elo-n.

Amúgy lehet, hogy te nem ilyen vagy, no offense :P

2014. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!