Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne-e kereslet egy városos...

Lenne-e kereslet egy városos Minecrafg szerverre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy egész egyedi szervert készítenék, ahol egy városi élet lenne, tehát nem telkek, hanem lakások, házak. Rangok is egyediek lennének, pl hajléktalan, kispolgár, nagypolgár, dúsgazdag, polgármester stb... Munkák, szórakozás, ilyesmi. Azon kívül nem lenne warp, hanem metrót/villamost/vonatot kellene használni.


A map már kész van nagyjából. Már a szerver is kész (1.8), csak pluginolva nincs. Szerintetek jó ötlet?



2014. okt. 14. 21:32
 1/9 A kérdező kommentje:
helyesírásért bocs, telóról vagyok
2014. okt. 14. 21:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Zerintem jó az ötlet, de meg is tudod valósítani?? ;D
2014. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Telóról voltam, bocs a helyesírásért.... Pedig kihúzható billenytyűűűsssssss....xD
2014. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 adventurer111 ***** válasza:
Szerintem lenne kereslet egy ilyen szerverre, csak nem tudom hogy ezek a rangok mennyire fognak beválni mivel a mojang betiltotta az olyan rangokat amik előnyhöz juttatják a playert és persze a rangokért való pénzkérést.
2014. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jófej:D ***** válasza:
Nem hangzik rosszul, de már van egy : tazolk craft
2014. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 moredoor válasza:

A Huncraftot ismered? Az is valami ilyesmi volt, de mára alig játszik rajta valaki-főleg mert csak az mehet fel rá aki megvette a játékot. Ez nem is volt gond, nem volt tele kis 8 éves "trollokkal"

Szerintem bőven lenne rá kereslet:)

2014. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A rangok játékpénzbe fognak kerülni, szóval azt a mojang megengedi. A megvalósításával sem lenne nagy gond, van pár konfigos barátom, meg én is értek a konfighoz valamennyire.
2014. okt. 15. 21:01
 8/9 8072 ***** válasza:
Szerintem nem érdekelne sok embert aki ilyet akar játszani az simsezik.
2014. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Mrgcsinaltatok vegul az otletet?
2017. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!