Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a LOL (League Of...

Nem megy a LOL (League Of Legends). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Elindul a játék a PvP.net kilens.ig.. beirom a felhasználonevemet, jelszavamat --> belépés és az jön be, hogy nem érkezett válasz a kiszólgálotól (1/2/3. kisérlet)..

Már legalább 20x probáltam, de hiába, gépet netet ujra indiotottam, de semmi. Tegnap még tökéletesen ment.. (Windows XP.m van, nincs explorerem, nincs tüzfalam, tegnap óta meg nem modositottam abszólut semmit)

Valaki tudna segiteni? Elöre is köszönöm !



2014. okt. 15. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj egy napot, aludj rá egyet. Nekem is volt már ilyen. Lehet épp áll a szerver amin játszol.
2014. okt. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A szerver "elérhető" .

Haveraimnak meg tökéletesen megy, csak nekem nem ..

Senki sem tudja mi lehet a baj? :(

2014. okt. 16. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] remélem ez segít. nézd a választ.
2014. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És , ha nincs explorerem akkor mi a szitu.......? Az orás dolgot megcsináltam..
2014. okt. 17. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Az explorer ott van a gépeden. Ez ezer biztos mivel windows-al települ és tudtommal nem lehet uninstallálni :D Keress rá az internet szóra a gépeden, a start menüben. Ott kell lennie.
2014. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg oldódott a probléma? mert most én is ugyan ezzel szenvedek tudtok segíteni a link pedig nem működik már :/
2015. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!