Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Delicious 6. részének van...

Delicious 6. részének van Windows 8-as verziója?

Figyelt kérdés

Meg van mind a 9+1 része:

Delicious Deluxe (1)

Delicious 1.5: Winter editor

Delicious 2: Deluxe

Delicious 3: Emily's Tea Garden

Delicious 4: Emily's Tasste of Fame

Delicious 5: Emily's Holiday Season

Delicious 6: Emily's Childhood Memories Premium Edition

Delicious 7: Emily's True Love Premium Edition

Delicious 8: Emily's Wonder Wedding Premium Edition

Delicious 9: Emily's Honeymoon Cruise Premium Edition



Mind nagyon jól működik win8-on, kivéve a 6-ost.


Próbáltam:

-letölteni 3 különböző helyről

-Win8-on lehetőség van "Kompatibilitási probléma megoldásá"-ra


Sikertelenül.


Korábban egy elég régi, de nagyon nehéz és érdekes játékkal, a Homeworld 2-vel is ilyen problémáim voltak, ehhez csak egyszerűen letöltöttem egy Win8 pach-et és minden


oké lett.

De ez nem elég ismert játék ahhoz, hogy valaki hozzáértő írjon egy pach-et.(Gondolom én)

Legjobban egy Pach-nek örülnék, de úgy is jó, ha az egész játékot le kell töltenem, viszont akkor Premium Edition legyen!

Ja és...Windows 8 64bit.


Hanyagoljuk az olyan válaszokat, hogy cseréljem le a Win8-at, mert nem áll szándékomban, sem módomban.



EGY KEVÉS MOST RÓLAM, ha nem érdekel nem muszáj tovább olvasnod.


18/F teljes meggyőződéssel hetero

De ne kövezzetek meg "NAGY GAMER"-ek! "Ne ítélj míg meg nem ismered!" (-idézet Shrek)

Elsőre lányosnak tűnik, de másodszorra is.



Megismerkedésem ezzel a játékkal:


2013 március elején vásároltam egy PackardBell EasyNote TV... típusú notebook-ot, akkor még Win8-szűz voltam és utáltam is, de mostanra annyira megszerettem, hogy nem váltanék másra.

A vétel óta eltelt 2-3 nap: Haveroknak már szóltam, hogy hozzanak játékokat, de ez még folyamatban volt. És még internet sem volt rajta.

Szétnéztem és találtam pár gyári játékot (kártya és kirakós játékokat) és pár szintén gyári, de szokatlan játékot (Cut the Ropi, és Shark Dash, ahol fürdőkádban kis cápák esznek őrült kacsákat).

A WildTangent Games egy olyan program, ahol le lehet tölteni különböző játékokat, pénzért.

De alapból volt rajta 24db kisebb (kb.250-300MB-os) játék, ezeket próba képpen egyenként 3-5-ször lehetett elindítani, aztán fizetős.

Kipróbáltam az összeset, de pont

a Delicious 7: Emily's True Love Premium Edition hagytam a végére, mert az parancsikon rózsaszín volt és szívek borították, gondoltam ez nem nekem való.

De végül elfogyott a többi, úgyhogy elindítottam...


Így kezdődik:

Egy nő nemű lény (ő Emily) alszik egy besötétített, rendetlen szobában.

Egyszer csak kiabálnak neki lentről (merthogy egy emeleten van) és ő meghallja az ablakon keresztül, ezt:

-Ja-húúúú! Emily! Itt vagyunk lent, kedves!

Itt egy kép róla:

[link]


Aztán halandzsál valamit az álmáról, és eszébe jut:

-REGGELI! Ó Istenem! Elaludtam!

És kiugrik az ágyból, majd lesiet a lépcsőn, kinyitja az ajtót, ahol az anyja és az apja várja őt.

Látható több asztal és székek, egy nagy L alakú pult, amin egy pénztárgép csücsül, egy másik pulton szendvics alapanyagok, desszertek és még tea is van.

Itt egy kép róla:

[link]


Ahogy elindul a játék, kezdenek bejönni a vendégek, ki kell őket szolgálni, stb.

A játék folyamán, dolgozni fog:

-Madrid repülőterén egy kis kajáldában

-egy vonat éttermi kocsiján

-Párizsban

-és újra otthon

-ez már csak a premium edition-ban van de a végén azt is bemutatják, hogyan boldogultak az otthoniak, míg Emily távol volt


Amikor először játszottam vele, egy egész éjszakán keresztül nyomtam, mert tudtam, ha kilépek már nem tudom folytatni (ingyen próba volt).

Aztán rájöttem, hogy ha ez a 7. rész, akkor elég valószínű, hogy előző részek is vannak, sőt kiderült ezenkívül 8, 9. rész is van.

Úgyhogy letöltöttem az egészet! (bár a 6. résszel nem tudok játszani)

Hiába lett 8, 9. rész is nekem ez maradt a személyes kedvencem.


Hát ez rohadt hosszú lett... Kösz, hogy végigolvastad!!!


Nincs kötelező like:)



2014. okt. 16. 05:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg itt játszhatsz vele online de kis képernyőn és reklámokkal:


[link]


Ill. ugyanitt letöltheted ingyen az egészet és 60 percig játszhatsz vele.

Arra jó lehet, hogy megtudd, ez a verzió működik-e.


Egyébként a fejlesztő által megadott adatok szerint a Delicious 6 kompatibilis a Windows 8-al.

Mi történik ha megpróbálod elindítani a te verziódat?

2016. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pár másodpercre felpörgeti a hdd-t aztán eltűnik a feladatkezelőből, mert csak ott látom.

Semmilyen ablakot nem nyit meg.

2016. aug. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!