Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfogytak a játékaim, nincs...

Elfogytak a játékaim, nincs mivel játszanom. Volt olyan játék ami nemrégiben megfogott titeket?

Figyelt kérdés
[link] Jelenleg ezek a játékaim vannak. Csak most kezdődött a szünet és máris nincs mivel játszanom :D Tegnap játszottam ki a Dreamfall - Chapters Book One-t, szerintem egész jó játék volt, várom a következő részét. Milyen játékokkal játszhatnék? Nektek mi a mostani kedvencetek?
2014. okt. 23. 10:16
 1/4 anonim válasza:
Olvashatnal könyvet is.Vagy az mar egö a mai vilagban?
2014. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vártam hogy valaki feltegye ezt a kérdést. Nem, nem égő. Olvasni pedig olvasok. Csak azért mert per pillanat nem arról szólt a kérdés hogy "elolvastam negyven könyvet és nem maradt szünetre" azért nem kell rögtön azt feltételezni hogy nem szoktam.
2014. okt. 23. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Dont Starve

Borderlands 2

Gothic 4


esetleg próbálkozhatnál valami MMORPG-vel


Nevewinter (vagy egyéb Arc játékok, pl perfect world stb)

Aion

TERA


egyszer fizetős (megveszed és örökre szól az account)

Guild Wars 2

ArcheAge - nagyon új és elég jó.

2014. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mind a 3-mal játszottam már, az MMORPG-ért annyira pedig nem vagyok oda :D Azért köszönöm a választ
2014. okt. 23. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!