Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszott már a Sims 4-el,...

Aki játszott már a Sims 4-el, annak mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Jobb mint a három? Esetleg a kettő szintjét üti? Mik az újdonságok benne? Mi a kedvencetek benne?

2014. okt. 23. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én még csak videót láttam róla, de szerintem a Sims 2 nél ez a játék már kihozta magából a maximumot, azóta nyilván szebb, itt-ott jobb, de sok újdonság már úgy sincs.
2014. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 sdan ***** válasza:
83%
őszintén szólva gagyi. a Sims 3 sokkal jobb. :)
2014. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami sok tartalom benne, de folyamatosan patchelik vissza őket, pl a legutóbbi frissítésben a szellemeket és a következőben a medencék jönnek, aztán pedig új állások.

Újdonság az érzelmek és hogy egyszerre több dologra is tudnak figyelni a sim-ek. A karakterkészítésen és a házak építésén sokat fejlesztettek, csak megfogod az adott testrészt/szobát és úgy húzod és alakítod, ahogy szeretnéd, ez az egyik kedvenc újításom benne.

Ami szintén nagyon tetszik benne, hogy milyen alacsony a gépigénye, sokkal jobban fut a gépemen mint a Sims 3, teljesen folyamatos, meg sem röccen. Viszont cserébe visszatértek a töltőképernyők.


Jelenleg ha van pár kiegészítőd a kettőhöz vagy a háromhoz, szerintem nem üti meg a szintjüket, de hosszabb távon megvan benne a lehetőség, hogy legalábbis a háromnál jobb legyen.

2014. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

azt se felejtsük el, hogy kb 10 éves grafikája van

ez szégyen 2014-ben


tartalmilag 2-3 kieg után biztos jó lesz, most még nagyon gyér

2014. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nos az én gépem már a kettőt sem bírja el. Ugyan nekem valahogy mindig az építés része ragadt meg, úgyhogy a 4-től sokat várok. Hogy kiengedhessem a kreativitásom. Az én gépemben ezek vannak:

[link]

Igen, esetleg valami életszerűbb lehetett volna így képek alapján. Valami GTA IV vagy V szerűség. De persze akkor ahhoz a gépigény nagy kellene. És így nagyon sok potenciális vásárlót kiejtettek volna. És az a mocskos pénz ami mindenkinek kell, de senkinek sincs.

2014. okt. 23. 19:10
 6/16 JohniDaren ***** válasza:
74%

Főleg akkor nem ajánlom, ha építeni akarsz. Jó cuccok vannak benne, de nagyon kevés és egyártalán nem lehet megszínezni őket, csak gyári színvariációk vannak és azokból is max 3-4.

Szóval szerintem jobban jársz, ha nem veszed meg, én sajnos megvettem és nagy csalódás volt. (Amúgy én is építkező vagyok.)

2014. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sosem tervezem a megvételt, fogalmazzunk így.
2014. okt. 23. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a 3 is futna gépeden csak tegyél bele minimum 3 giga ramot
2014. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Saavedro ***** válasza:
100%
A Sims 3 ötször jobb. A 4. szériából kihagytak szinte mindent, ami a 3 sava-borsa. Pl. a nyitott világot (töltőképernyők nélkül), a 'create-a-style' módot, vagyis hogy minden tárgyat, ruhát maximálisan testreszabhatsz textúrákkal. Kevesebb tárgy van (pl. nincsenek járművek - a Sims 3 alapjátékban is voltak kocsik, biciklik, még elektromos autókat is letölthettél hozzá ingyen), a zene gondolom még bénább lett, a grafika nem változott, de a gépigény nőtt, pofátlanul pénzes mocsok a Sims 4.
2014. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül gagyi. A grafikáról jót nem tudnék jót mondani,a hármasban jobb volt. Egyedül az tetszik benne,h a járását lehet változtatni.
2014. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!