Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet regisztrálni...

Matics Viktor kérdése:

Hogyan lehet regisztrálni Dirt 3-ra? Mert már mindenhol kerestem róla leírást de sehol sem volt

Figyelt kérdés
nem tudom hogy kel csinálni ezt a win liveos dolgot ugyhogy ha valaki lenne oly kedves irja le ... köszönöm előre is (megy a zöl a jóknak ;) )

2014. okt. 24. 04:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor bejön az a Win live os dolog, akkor ott keresd meg a "házikó" ikont, görgess lejjebb, és találsz egy olyan lehetőséget, hogy offline profil. Hozz létre egyet, és már mehet is a game. :)
2014. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Androiders válasza:
Szia ha eredeti a játék először létre kell hozni egy fiókot amít úgy kell 1.elindítod a játékot 2.a legelején megkérdezi hogy sign in? ott megnyomod hogy yes lejön felülről a live ablak ott rányomsz jobb oldalt hogy create new profile utána egy hosszú szöveg de az mindegy nyomni kell next és megfogja nyitni az internetet létre kell majd hozni egy fiókot lépésről lépésre és kérni fog egy szülői emailt ha van livés szülő akkor azt ha nincs megnyitod új ablakban a xbox oldalt és csinálsz egy másikat is ahhoz majd nem kell szülői jogosultság mert az csak egy sima fiók lesz az xbox oldalon de arra kell figyelni hogy évnek jó sokat adj meg ha kész viszza a szülői részhez ahol kérdezi a játék által feldobott oldal a szülő email cimét ott ezt megadod és ott a tobábbi lépésekkel befejezed utána vissza a játékba a regisztrált új fiókkal bejelentkezel email jelszó (én hotmailost csináltam) akkor belépsz nekem lefríssítette a dirtet,lehet neked is fog ne ijedj meg egy kék csík betölt utána úra kell índítani dirtet utána újra bejelentkezni, ha nem automatán van és nekem ezután müködött sok szerencsét nekem 2 év kellet hogy rájöjjek és 10 perc hogy jó legyen :D
2015. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!