Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban miért nem találkozok...

Skyrimban miért nem találkozok másfajta sárkányokkal?

Figyelt kérdés

PC-n viszem , legújabb frissítéssel.

Látom a töltőképernyőn hogy vannak jégsárkányok, meg vörösek, minden féle de én csak vérsárkánnyal meg sima sárkánnyal találkoztam.

Emellett még lenne pár kérdésem:

A khajiitok honnan származnak? Mert úgy igazán nem tartoznak sehová. Harcoltam a Viharköpenyesek oldalán, csakhogy ők a különböző fajokat teljesen kiközösítik, tehát ennek nincs értelme.(mármint khajiitként az ő oldalukon harcolni)

A jobb felső sarokban (térképen) át lehet menni egy másik helyre. Van több ilyen hely, vagy csak ez az egy? Persze apocalypticát azt tudom, de az hozzá tartozik.

Ki fog derülni, hogy miért a birodalmiak táborának a jelképe a skyrim jele?



2014. okt. 25. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Asszem Tamriel-ről származnak.
2014. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Most nézem hogy nem csak Skyrim az egyetlen világ O_o Hónapok óta játszok ezzel a játékkal és csak eddig jutottam. Valamit nagyon rosszul csinálok.
2014. okt. 25. 10:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz a sorozat harmadik része a Morrowind is egy területről kapta a nevét. A Skyrim (az ötödik rész) térképe mellett is láthatsz terülteteket pl hammerfell
2014. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egyébként nem csinálsz semmit rosszul. Ahhoz hogy a skyrimet játsszad még nem kell ismerned az egész trilógiát :D
2014. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tehát Az Elder scrolls 5. része a Skyrim, és ebben a játékban csak Skyrim földterületén lehet játszani? Úgy gondoltam hogy át lehet menni az egész világ többi részére is. Akkor a többi földrész az a másik része az Elder scrolls-nak?


Így talán érthetőbb amit mondok: :)


[link]

2014. okt. 25. 10:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Különböző tartományok vannak. Némelyik tartományról egy rész kapott nevet pl: Morrowind, Skyrim. az Elder Scrolls 4 (Oblivion) meg egy másik dimenzióról vagy miről kapta a nevét. Van egy nagy storyja a sorozatnak, ez a nagy világ tartalmazza a különböző területeket. Amúgy szoktál könyvet olvasni a játékon belül? Mert abból sok minden kiderül :)
2014. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akárhányszor kinyitok egy könyvet hogy fejlesszem a karakterem, elmondom magamba hogy minden tiszteletem a fordítóknak hogy ennyit képesek voltak lefordítani :D De nem, sajnos nem szoktam
2014. okt. 25. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:
#4: Milyen trilógia? Arena, Daggerfall, Battlespire, Redguard, Morrowind, Oblivion, Skyrim, Online. Ez nyolc játék ugyanabból a sorozatból. Az más kérdés, hogy te csak a Morrowindnél csatlakoztál be...
2014. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen ismerem őket, de az "arena" mióta tartomány név?
2014. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam, hogy "az >>arena<< tartomány név".

Az Elder Scrolls: Arena című játékot írtam, ami az első része volt a 8 részes játéksorozatnak:

https://www.youtube.com/watch?v=9Dz01UoywUk

2014. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!