Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim. Ha egy bizonyos...

Skyrim. Ha egy bizonyos irányba nézek akad! Valami megoldás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A gépem (MINDEN LEGFRISSEBB DRIVER):

RAM: 2x4GB

PROC: FX6100 3,30GHz

ALAP: ASRock 960GMU3S3 FX

VGA: HD7770 OC

OP: Win 7 64bit

TÁP: 500W

Ha északra nézek vagy délnek (térkép fönt É lent D) akkor mindig akad és már kezd nagyon idegesíteni! Tök mindegy milyen grafikán van vagy, hogy CCleaner, Patch, bármilyen programot használok mindig akad. Van 45 FPS lazán (beltérben 75) ha arra nézek amerre lag-gol akkor 20, de néha még kevesebb is van. Persze ha felnézek akkor abbahagyja de ha megint arra nézek megint kezdi. Valaki tud valamit rá (MOD-okat hagyjuk mert ELŐTTE is ugyan ez volt a problémám ugyanennyi FPS-el)?



2014. okt. 28. 16:00
 1/4 anonim válasza:

én először vga drivrrel kezdeném.

néz fórumokat lehet hogy réggebbi driver kell vagy ilyesmi.

2014. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam és semmi.Nem lehet hogy az miatt mert ATI-s kártyám van, van valahol a játékba egy NVidia-ra írt/készített "valami" (textura, feature,...) amit nem támogat? Ha igen nem lehet kiszedni???
2014. okt. 30. 02:12
 3/4 anonim válasza:
Nem hinném ha, úgy töltötted le bróbálj meg egy másik verziót leszedni
2014. okt. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az mindegy mert már minimum 10-et próbáltam (hozzátenném eredetibe is megvan de az se jó)
2014. nov. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!