Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Koncentrációs zavaraim vannak,...

Koncentrációs zavaraim vannak, a nap egy bizonyos részében nem tudok rendesen odafigyelni doglokra. MI lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok kosárlabdázok 5 év óta.

Az problémám ,hogy pár hét ota a déli-déliutáni órákban nem tudok rendesen odafigyelni, odakoncentrálni a dolgokra.

Álmosnak érzem magam ezekben az időszakokban pedig mindig oda figyelek arra hogy este 8-9 órát aludjak.

Mintha az érzékszerveim se müködnének ugy ahogy kéne:

A suliba kezdődik az 5.-6. óra körűl. : A könyvekben nem látom át a szövegeket , mintha csak ugy tudnám elolvasni ha nézek 1 mondatot egy kis ideig de így is a körülötte lévő dolgok mintha homályosnak látszanának.

De nem csak a szövegekkel van így , ha a külvilágot nézem akor se látom át teljeségében az egészet , csakha úgymond nézek valamit egy kis ideig.

"Valamikor nem tudom ,hogy éppen mit csinálok."


Amikor délután van edzésem 4-5 óra körűl , ott se tudok teljesen koncentrálni, de nem azér mer máson jár az eszem, 100%al probálok odakoncntrálni mégse sikerül:/

A labda kezelésre se tudok koncentrálni, mintha testileg is kicsit gyengébb lennék mint általában.

Másfél órás edzésem van általában a vége elött 20 percel tudok rendesen edzeni.

Ez nagyon zavaró.:(


Kérlek ha valamiben tudsz segiteni ird le! Előre köszönöm.



#koncentrációzavar #koncentrációs problémák
2014. ápr. 2. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Dianetika könyv elolvasását tudom neked ajánlani. Einstein leírta, hogy agyunk 10%-át használjuk csak. Mi van a maradék 90%-kal? Dianetika könyvben le van írva és az is, hogy mi a megoldás.


A könyvben választ találsz a kérdésedre.

2014. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Orvost kérdeztél ?

Elég vitamindúsan táplákozol ? Tuti valami hiányállapot...

2014. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!