Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Champion (League of...

Melyik Champion (League of Legends)?

Figyelt kérdés
Valamilyen nagyon erős mid/topos karit keresek 3150-4800-as értékben :D Akali, Nidalee, Heimerdinger megvan :) Az egyik akire gondoltam az LeBlanc nagyon erősnek hallottam és tetszik a passzivja. A másik Cassiopeia. A mérgei nagyot ütnek. Egy meccsben (PvP) egy csávónak 48/7-es statja volt vele...Ezek közül a válaszokat köszönöm előre is :D

2014. okt. 29. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Mid:

Orianna - ha jól helyezkedsz vele, és be tudod ultizni az enemy team-et (legalább 3 embert) akkor elég erős.


Anivia - passzív miatt elég agresszív lehetsz vele 7-8as szintig (lemegy tojásba és feléled, Zac passzív szerű).


Lux - elég nagy a hatótvja és erősek a skilljei a passzív miatt pedig bónusz sebzést kapsz. Negatívja, hogy csak slowod és snerded van (E Q), tauntolni, stunolni, silencelni nem tud (pl katarina ultit nem tud megakasztani).


Katarina - undorító fejemet végigverem a QWER-rn típusű champ. Csak cooldown-ja van, mint garennek, se mana, se energy. Passzívja ha ölsz -15 sec midnen skillen, ami annyit tesz, hogy ultin kívül minden skillt visszakapsz. De ha teamfightban leölsz 2-t k megint azonnal ultizhatsz, szóval elég erős.


Top:

Trundle - nehéz vele jól játszani, de ha hullanak körülötted a minionok, hp-t nyersz vissza, + W-vel hihetetlen attack speedet nyer.


Jax - ez ugyan 1350-es, de a counter strike (e) elég jól meg tudja fogni az ellenfeleket + gankelni is lehet vele topról


Riven - cd-s, mint kata vagy garen, nagy a burstje passzív miatt.


Lee sin - bár midre annyit már nem viszik, de el lehet vele topozni és jungle-be is jó. 3 az 1ben kiadás.



LeBlanc - ha nem kapsz killt az eleján nagyon nehéz vele + late game-re nem sokat ér szegénykém. Ha mindenkinek megvan a full itemsora, nem sokra mész vele.


Cassiopeia - Elég erős lett az új passzívjával, nem mintha eddig nem lett volna az. Ügyeskedni kell vele, de ha bemérgezed az ellenfelet csak az E-t püfölöd mint állat és meghalt (vagy kifogytál a manából).


Én inkább egy katarinát vennék, esetleg egy lee sint.

2014. okt. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még kérnék véleményeket
2014. okt. 30. 07:57
 3/9 anonim ***** válasza:

jayce (tudom 6300as)

de topon meg miden is ütös tud lenni (early game)

2014. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
LeBlanc nekem megvan EUW-n annyira nem sürgős Cassiopeia és Katarina között vacilálok :? még mindig nem tudom kit válasszak
2014. okt. 30. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Cassiopeia jobb. :)
2014. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és kivel egyszerűbb ? cassio vagy kata ?
2014. okt. 30. 19:50
 7/9 anonim válasza:

"Katarina - undorító fejemet végigverem a QWER-rn típusű champ."

Ugyhogy egyertelmuen Kata, olyannyira, hogy az ultija miatt benne van a halallistamban!

Aztan ott van meg az ingyen flash...

2014. okt. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ennyiért én midre neked xerathot ajánlom nagyot sebez élvezetes és jók a skinek.


topra pedig szerintem a legjobb karakter vukong jó a damage tankos és jó a teamfightokban.

2014. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megvettem katat es kezdek belejonni
2014. nov. 1. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!