Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől akad a Minecraft 1.8? ....

Mitől akad a Minecraft 1.8? . A többi lent.

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Athlon II X2 240

Videókártya: ATI Radeon HD 4800 Series

Op. rendszer: Windows 7 Ultimate 32 bit

RAM: 2 GB


Még a PAYDAY 2 (Full), BF4 (Normal), Far Cry 3 (Full) grafikán akadás nélkül fut.


2014. okt. 30. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés a 2gb..
2014. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az a gond fiam, hogy win 7 ultimate kapásból megeszik 1-1,5 GB RAMot. Tehát a minecraftnak marad 05-1 GB. Minecraft java alapú kóddal rendelkezik, ezért ennek memória (RAM) és processzor kell, a videokártya harmadrangú.


Sajnos egy nagyobb világnál annyi mozgó tárggyal kb kitörölheti a géped a hátsó felét azzal a fél-egy GB memóriával.

2014. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én megnéztem... éppen fordítva... az op. rendszer csak 0,5-öt használ... és amikor fut az MC akkor csak 1 GB-t foglal összesen, tehát még egy giga megmarad. Plusz a CPU 25 százalékon szokott lenni átlagban
2014. okt. 30. 20:29
 4/4 A kérdező kommentje:
meg a RAM-ot tudom bővíteni pendrive-al ReadyBoost segítségével 4 GB-al
2014. okt. 31. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!