Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Első Horrornak játéknak jó a...

Első Horrornak játéknak jó a Five Nights At Freddy's?

Figyelt kérdés
Ma láttam hogy akciós Steam-en és hogy megérie megvenni?Videóból nem jött át annyira a játék hogy milyen,ilyesztő,horrorisztikus.Csak baráti társaságban játszottunk horrorral egyedül nem nagyon próbáltam.

2014. nov. 1. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire parázol, én még nappal is félek tőlük. :D


Egyébként jó kis játék, nagy dologra ne számíts, inkább hangulatilag üt. Ugye mozdulni nem tudsz majd, egy helyben vagy, közben kamerákat nézel és a két oldaladon lesz két bejárat, amit lezárhatsz ha gond van.


1-2 eurót bőven megér, de lehet egy idő után már megunod, azt is vedd figyelembe.

2014. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod a jumpscare-eket,igen :D
2015. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elsőnek tuti nem választanám én egy béna grafukájú slendermannal kezdtem az elsőnek ok.Csak azért mondom mert egy 12 éves fiú úgy sitít tőle(úgy hogy mellette van két ember és világos van)hogy csak na.ha bírod a hirtelen ijesztéseket akkor töltsd le csak.Lényeg hogy slendermannel kezd 1-2 hét után jöhet FNAF.
2015. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretitek a horrort próbàld ki a Five Nights at freddys seriest még nem jött ki de a talrerét nézd meg!
2015. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha késve is,köszönöm a válaszokat :-)
2015. ápr. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!