Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Moyu aolon V1 vagy moyu...

Szsziszi001 kérdése:

Moyu aolon V1 vagy moyu aolong V2? (rubik kocka)

Figyelt kérdés
Nekem most 1 rubik studios kockám van, de szeretnék 1 új rubik kockát.Vagy esetleg más? Amúgy 1 perc az átlagom(tippet is irhattok) előre is köszi!
2014. nov. 2. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a V2, vagy a Dayan Zhanchi.
2014. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak V1 van szerintem király. Tudom hogy forog a sarka, de sztem 1 perces átlagnál ha netán elfordulna vissza tudod fordítani legfeljebb nem 58 sec hanem 59 lesz. Barátomnak van V2 szerintem az nem forog olyan jól nekem mindig beakad, ha használom. Szerintem V1.
2014. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm csak 2 válaszból egyik a v1et ajánlja másik a másikat, akkor melyik?

xd

2014. nov. 2. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt V2-m és V1-em is. A V2 nálam sosem akadt, de kellett vagy öt óra (meg egy kis spray) hozzá, hogy ne csikorogjon. Mikor rendesen bekopott, már jobb volt, mint a V1.
2014. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor V1 ugye? :D
2014. nov. 2. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából szinte tök ugyanaz akét kocka. Kinek mi akkora különbséget szerintem nem fogsz érezni.

Nekem v1 valakinek v2.

2014. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!