Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik most a legjobb Rubik...

Melyik most a legjobb Rubik kocka?

Figyelt kérdés

Most eredeti Rubik-om van és volt szerencsém egy dayant fogni a kezembe . Más dimenzió...

Jelenleg melyik a legjobb ? dayan guhong ? Tudom ,hogy mindenki kezébe más illik de ti kétkezű forgatáshoz mit ajánlotok ? Hol tudnám beszerezni ?

A válaszokat előre is köszönöm .



2014. okt. 29. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Guhong nem rossz, de én már büdös sznob vagyok, nem vennék még egyszer matricás kockát. Kicsit drágábban ajánlom a Dayan ZhanChi-t:

[link]

Vagy a Rubik Speed Cube-ot:

[link]

Én mindegyiket Ebay-ről szereztem be.

2014. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és Rubik márkát nehogy vegyél. Még a speedcube is rossz. ELőző voltam.
2014. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem eszemben sincs ;) köszönöm a válaszokat egy zhanchit fogok venni csehországból rendelem . A jelenlegi rekodot azzal tartják ezért döntöttem ez mellett 20€ lesz mindennel együtt . Inkább kifizetem a plusz pénzt mintsem egy követ küldjenek le ( jártam már így)
2014. okt. 30. 12:46
 4/12 anonim ***** válasza:
:D jó lesz az
2014. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A zhanchi nagyon jó.Én személy szerint ajánlom még a kevésbé ismert Gans III v3 nevű kockát is.

Sok sikert!

2014. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megjött zchanchi nagyon jó forog . Nekem tetszik .
2014. nov. 10. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:
De ugye nem stickerless kockát vettél?
2014. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem "rendes" matricás .
2014. nov. 28. 21:16
 9/12 Milla05 ***** válasza:

Nekem GAN 356 Air sm kockám van. Nagyon tudom ajánlani, iszonyat gyorsan forog, soha sem akad és a matricái is szinte lekophatatlanok. Emellett szinte egy "atombomba" se bírná szétrobbantani amikor éppen tekered (soha sem esik szét) viszont ha szét akarod szedni csak meg kell lazítani egy ges elemet és szét is jön. Nekem nagyon bejött.

De hogy ez se legyen egy szent kocka van az az egy apró hibája hogy kissé kontrolálhatatlan. Szóval ha nem olyan pontos a forgatásod akkor van ez a hiba.

2018. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Három éves kérdésre válaszoltál, azóta már a kérdezőt valószínűleg a csajok érdeklik, nem a kockák... :)
2018. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!