Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO Általános eltiltás...

CS:GO Általános eltiltás mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

ezt írja pirossal:


Általános eltíltás:

az őrség ítélete, nagyon bomlasztó


wall hackeltem és nagyon jól esett, vac undetected volt, de biztos bereoportoltak



2014. nov. 2. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Reméljük örökre!
2014. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát min. 1 év, de attól függ hogy mennyire vagy gyökér csaló szar.
2014. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, milyen meglepő, hogy nem szeretik a csalókat! Nem is értem, miért tiltottak ki...
2014. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy én se értem hogy miért rugtak ki? amikor minden 2. ember csalik
2014. nov. 2. 16:29
 5/14 A kérdező kommentje:

itt a hack amit használok, tegyétek fel ti is


[link]

2014. nov. 2. 22:50
 6/14 anonim ***** válasza:
nos, simán lehetséges hogy 5 évre. és nem csal minden 2. ember, inkább minden 5. ember
2014. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
VACation-re küldtek,és meg is érdemled.Attól,hogy még nem tudsz játszani,nem azt jelenti,hogy csalhatsz.Vedd úgy ha competitive-en csalsz akkor az olyan,mintha doppingolnál egy bajnokságon.Nem is beszélve arról,hogy más derankol miattad.Amit tudok ajánlani hogy csinálj új profilt és ne csítelj.Ha meg csítelsz ne légy olyan hülye,hogy ide írod.Lehet lekezelő a hangnemem,de mi az hogy töltsétek le ti is ?!Ennek súlya van te nem érted ?Neked ha nem csítelnél,hogy esne az,ha a másiktól éppen jobb vagy,de leszed a csíttel.Én a saját érdekedben kérlek,hogy ÁLLJ LE !Méghozzá nagyon bomlasztó,tehát valószínűleg örökre eltiltottak.Ha tetszik a játék,csinálj új profilt és vedd meg még egyszer,de ne csítelj,változz meg.Te is képes vagy arra amire a többiek.Nem vagy semmivel se kevesebb.ÉS nincs szükséged csítre.
2014. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rohadt csaló!
2014. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Egy ork ***** válasza:

Nem tudom. Azt tanácsolom, hagyj fel a cheateléssel. Ezzel más játékát teszed csak tönkre.

Csaló elég ritkán van, főleg magasabb rangokban. És sas rangon, jó, ha 10 meccsen bedob egy cheatert. Ami low rangokon van, és 30 fölé lövi magát, az smurf. A smurf egy magasabb rangú játékos kisrangú profilról.

2015. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 izej1 válasza:
[link] ezt nezetek ez a kocsog is hogy csal meg oszt egy linket amiert csalt es vac bant kapot :))) akinek van cs go az toltse le nezze meg es iteljen :))) szerintem tuti csal erdemes meg nezni 8 kor utan meg 4 kill es tiszta csalo igaz vannak szerencses pillanatai :D amikor nem csal de be sza***s hogy csal :D
2016. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!