Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor a Farming Simulator...

Amikor a Farming Simulator 2015 bele akarok lépne egy, már korábban használt karrierbe, nem indul el. Azt írja ki, amit szokott (A játék töltődik, kérlek várj. ), de nem vált át az Indítás-ra. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
mert paraszt :D , nem tudom szerintem valami bug, telepítsd újra, amugy az ilyen szimulátorok nagyrésze elég gagyin van megcsinálva szerintem, meg az alap koncepció is tök unalmas
2014. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Még a 2013-nál volt olyan, hogy egy mod úgy belekavart az indításba, hogy ugyanez volt, mint nálad, lefagyott. Ha van modod, szedd ki mindet és úgy próbáld.
2014. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt modom, számszerűleg mindössze 1, de már azt is kitöröltem, és nem jó. Egyébként nekem is gyanúm a mod. A probléma a mod letöltése után jelentkezett, de már mint mondtam kitöröltem és mégsem állt helyre a játék.


Az első válaszolótól kérdezem, hogy játszottál-e már valaha valamelyik FS játékon? Mert ha nem, akkor jogtalanul ócsárlod a Giants Software-től kiadott játékokat! Teljesen rendben vannak mind játékmenetileg, mind grafikailag.


Azt elfelejtettem leírni, hogy ez a hiba csupán 1 karriernél fordul elő (a 20-ból). A többibe bele tudok lépni. Nem tudom mi okozhatja a problémát. Nem tudom, hogy lehet-e ez a gond forrása, de kiírt egy olyat, hogy fontos frissítések letölthetőek az internetről. 280 MB-nyi ez a frissítés, letöltöm, hátha ez a baja. Egyébként lehet ettől? És tudja valaki, hogy ezzel a frissítéssel mi fog bekerülni a játékba?

2014. nov. 3. 23:22
 4/8 anonim válasza:
Frissítheted, de nem hiszem, hogy az a baj. Én újratenném először a játékot és ha utána se megy, akkor a videokártya drivert.
2014. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt fogom csinálni ha egy másik karriernél is elő fog fordulni. Addig nem csinálom meg, amíg nem fordul elő csak annál az egynél, mert addig amíg a többi működik elviselem, hogy azt az egyet nem tudom használni. Egyébként nem volt fontos kari, csak alapgépek voltak benne minimális időt játszottam rajta, de azért bosszantó. Köszi a választ, ment a zöld kéz.


Egyébként te játszottál valamelyik Farming Simulator játékon? Ha igen akkor melyiken? És ha többön is játszottál akkor melyik tetszett a legjobban?

2014. nov. 4. 18:09
 6/8 anonim válasza:

Mindegyiken játszottam. A kezelőfelület miatt a 2013 tetszett a legjobban, de a realistic mód, a grafikai tunning (tárcsázásnál látszik a feldobott föld) és az erdészeti mód miatt talán a 15 jobb.

Ha nem lenne ilyen ratyi windows 8 csempés a kinézet, egyértelműbb lenne a válaszom.

2014. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is játszottam minddel kivéve a 13-mal. :-(

Grafikailag a 15 tetszik a legjobban, de eddig a 11 nőtt legjobban a szívemhez. Okai: sok mod található hozzá, jó a játékmenete, nem unjuk meg gyorsan.

2014. nov. 5. 18:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mit takar az, hogy ilyen "ratyi Windows 8 csempés a kinézete"?
2014. nov. 9. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!