Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a League Of Legends-ben a...

Mi a League Of Legends-ben a season zárás értelme?

Figyelt kérdés

Én még nem raknedozhatok, mert még csak 3 hete kezdtem a játékot, de nem vágom ezt a season zárásos cuccot.

Minek, mikor és mi?


2014. nov. 3. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Lezárnak egy szezont, lezárnak egy "korszakot". A játékba újítások kerülnek az új szezonban, eldől ki milyen helyen végzett s4-ben, és mindenki megkapja a jutalmát. Kapsz visszajelzést hogy megéri pl rankedezni, és a többiek is látni fogják mit értél el, olyan mint egy valódi sportban az érmek. A lol egy sportjáték. Ízig vérig. A pontos dátumot nem tudom. De szezon zárással jön a megújult map :3
2014. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

november 15-20 lesz a szezon zárása. Egy éves körök vannak. Ahogy az első írta, lezárják és összesítik az eredményeket. Ha goldos vagy afelett vagy, akkor kapod a különleges, nem megvehető és soha többet nem megszerezhető skint (idén victorious morgana) + a divíziódnak megfelelő ikont és keretet a betöltő képernyőhöz.


Itt igazából az LCS-n van a hangsúly, ez a LoL világbajnokság. 1 év alatt lemegy az egész, a fődíj (első helyezett csapatnak) 1 millió dollár, az kb 240-250 misi 5 embernek, ami nem épp aprópénz.


Egyébként szezon zárása után jönnek a nagyobb frissítések is be, van hogy ki is van szedve a ranked egy időre.

2014. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagy frissítés most az új map lesz, és a változtatások a dzsungelen, meg idézői spelleken. Állítólag.
2014. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!