Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 Error 5?

Assassin's Creed 3 Error 5?

Figyelt kérdés

A minap megvettük eredetiben a játékot (Magyar/Cseh kiadás).


A PunkBuster-t az istenért nem tudom felvarázsolni. Próbáltam már törölni a hosts fájlt, mindenformában, állapotban felrakni, de akkor is error 5-t ír. Videokártyának (az Intelnek is) legújabb programja van fent, VisualC++ van, DirectX frissítve, már a windowst is újra raktam kínomba, utána újra minden frissít, telepít stb...


Illetve nem tudom, hogy ettől függetlenül a Single-nek kéne-e futnia, minden esetre, ha indítanám a játékot uplayből, kicsit gondolkozik, inaktívvá válik a gomb, aztán mintha nem is csináltam volna semmit.


Próbáltam asztalira, laptopra felrakni. Az asztalinál sanszos, hogy gyenge a videokártya, de a laptopomnak vinnie kéne probléma nélkül (Asus N53SV, Intel i5-2310-m, nVidia GeForce GT540m 1 GB).


Bárki segítségét örömmel fogadom, mert kezdem feladni.



2014. nov. 4. 03:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!