Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az összes assassin's creed-ben...

Az összes assassin's creed-ben van szerelem?!

Figyelt kérdés

az első játékot most játszottam le, király volt. rögtön már venném is meg a többi részt DE. a kutakodás közben olyanokat találtam, hogy Altairnak volt egy szerelme Adha, aztán meg egy másik assassins creed játékban meg lefekszik Mariaval, meg azután is lesznek ilyen szerelmes részek, meg Ezio meg lefekszik Chrisitna-val, vagy ki a fenével. és ez még csak a második rész.

én UTÁLOK minden szerelemmel kapcsolatos filmet, hát játékot meg végkép. nem hiszem el, hogy ebben is van. na arról meg nem is beszélve, hogy a unity-ben meg Elise-vel is lesz szerelem. mindegyik assassins creedben van szerelem? és ezeket a részeket nem lehet átugrani?? akkorát csalódtam, azt hittem hogy a többi is olyan lesz mint az első rész. de ha tényleg ilyen lesz, mint aminek most olvastam és láttam, akkor inkább nem játszom le a többi részét.



2014. okt. 30. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

alapvetően nem a szerelemről szólnak, de nyilván elég sivár lenne a karakter élete, ha egymagában csak a recska jutna neki.


Ezek egyébként csak mellék szálak, mellék küldik (pl ott van 2-3).


Ha ennyire nem bírod ki azt a 10 percet, akkor ne játsszál vele.

2014. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha, szóval mellék küldetések, és akkor ezeket nem kell megcsinálni? és akkor a második részen kívül a többiben mennyi ilyen rész fordul elő, ha egyáltalán előfordul?
2014. okt. 30. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Valami kell, hogy hiteles karakterek legyenek.

A 2, Brotherhood és Revelations főszereplője Ezio, a tipikus olasz nőcsábász figura, tőle valószínűleg akkor herótod lenne. A harmadik részben a játék elején van szerelmi szál ugyan, de nem vészes, ráadásul amint beindul a tényleges játék, onnantól már nem lesz. A 4-ben pedig átvezetőkben visszaemlékezésként van, de amúgy nem emlékszem rá, legalábbis számottevő nem volt.

2014. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, nekem úgy tűnik mintha az egész AC 2 a szerelemre épülne.úgy értem, a trailere alapján nem, de viszont csomó ilyen Ezio és Cristina összeállítás van, ami a képembe tolja a tényt, hogy a játék hemzseg a "romantikus" jelenetektől. és ugye a Brotherhood és a Revelations is Ezioval van... azért cáfoljatok rám, hogy nem olyan vészesen sok, és akkor tényleg mellék küldetések, aminket nem kell megcsinálni???
2014. okt. 30. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen mindegyikben van valamilyen formában, de az 1,2, Brotherhoodban nem volt zavaró, a Revelationsban már komolyabban előjön, de nem arról szól a játék. A 3-ban sem feltűnő, a 4-ben lényegében ez mozgatja Edward cselekvését, hogy miért is lesz kalóz, de semmi spoiler. A Unityben meg nagyon remélem nem lesz tele klisés szerelmi jelenetekkel. Amúgy a szerelmi szál néhány játékban nem rossz, de az Ac sorozatba tényleg nem kellene berakni hiszen az assassinok gyilkosok, az a feladatuk, hogy embereket tegyenek el láb alól a rend érdekében ismétlem a REND érdekében, de ha jön egy nő "jaj ne ne öld meg nem tehet semmiről, ő ártatlam" "igazad van nem ölöm meg, kegyelmet kap" éés később le merem fogadni akit hagytunk futni lesz a templomos nagymester.
2014. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

váárjunk, ha 2-ben és a brotherhood-ban nem zavaró, akkor milyen a többi rész?? o-O én pont az előző kettőben láttam a legtöbb olyan jelentet! o-O

aaaah ne már, pedig úgy odavoltam az első játékért, erre meg végül nem is fogom lejátszani a többit!

egyébként mennek a zöld kezek a válaszolóknak!

2014. okt. 31. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a Revelationshoz képest nem zavaró, ott külön küldetés van Ezio barátnőjéhez, sőt !van olyan küldetés ahol virágot kell neki vinni! komolyan az a küldi, hogy szedjünk neki virágot.
2014. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
WTF!! engem egyébként olyan szinten nem zavarna, mint a POP two thrones-ban, ahol elrabolják a csajt és meg kell keresni.
2014. okt. 31. 12:05
 9/9 A kérdező kommentje:
de itt meg az a legzavaróbb, hogy túlzásba viszik, mert mint amiben feljebb írtam,ha jól emlékszem a POP TT-ban nincsenek ilyen khm.. jelenetek. nem értem minek kellenek az AC-be. szerintem a gamereknek nem az az elsődleges céljuk egy játéknál, hogy egy nyálas szappanoperát nézzenek, főleg az első rész szerelemmentessége után.
2014. okt. 31. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!