Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League og Legends melyik...

League og Legends melyik karaktert lenne jó megvenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17.szintű vagyok, és kb 6300 hp-m van, de ez folyton változik. Még a játék elején kinéztem magamnak kha'zixot, akit most szeretnék megvenni (már játszottam vele), és kikértem egy ismerősöm véleményét, és ő azt mondta, hogy nehéz vele játszani, inkább vegyek mást. Erre kinéztem Ahrit, de vele még nem játszottam. Aztán nem rég volt ingyenes Nami, aki szintén nagyon megtetszett. Ki mit ajánl, vagy tud tanácsot adni? Jelenleg mindegyik nagyon szeretném, de ahogy az egyiket megveszem, a másik kell majd. Kha'zixxel az a baj, hogy félek, hogy túl nehéz nekem, Ahrival még nem játszottam, Namival meg a Hexakillben játszottam csak. Lehetséges, hogy a normálban nem lennék vele olyan jó? Úgy is magamtól fogok dönteni, csak kíváncsi vagyok.

2014. nov. 6. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

17-es szinttől kezdve ne költsél el HP-t, menj fel szépen az accoddal 20-ra, ott jön a tier 3 rúnázás. Egy normális Ap/AD rúnaoldalhoz szükséged lesz 25/30 ezer HP-ra, és messzemenően sokkal többet ér, minthogy veszel 2-3 hőst.


Egyébként meg érdemes lenne azt nézned, melyik lane-re szeretsz menni. Ahri mides, Khazix jungle, Nami support. Ahri-hoz akár csak khazixhoz kell azért a rúna, nami supportnál meg nehéz pénzes rúna nélkül cuccot venni, bár nem lehetetlen.


Nami elég papír és nehéz vele jól játszani, ha nem tudod lefogatni az ellenfeleket a Q stun-nal, eléggé felejtős. Ahri AP burster, míg khazix AD burster, viszont ha a junglés ad, akkor toposnak kell vinnie valami brutál tankot, vagy szétkapnak titeket teamfightban, mivel nincsen tank. Magasabb szinten már a csapat összeállítását is nézni kell, nem elég az, hogy 'én mit szeretnék vinni' hozzáállás.

2014. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem nem is olyan nehéz kha zix al.Ahrirol annyit mondanák hogy kicsit nehéz de viszont ha el vagy feedelve vele akkor már bárkit kinyirhatsz vele, Nami pedig support ami megint nehéz de viszont ha tudsz vele játszani akkor simán nyered bot lanet az ADC vel.Szerintem vedd meg kha zix ot simán lehet ezzel is carryzni.
2014. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na, megvettem Kha'zixot, és tényleg nem olyan nehéz. Még rám fér a gyakorlás, de próbálgattam a rúnát, és háááááááát őszintén, nem nagyon tudom, hogy mi értelme van. Persze, persze, hogy erősebb legyél, de egy rúna olyan kevesed ad....0,67 sebzés pl. ( most csak a hasamra csaptam, nem tudom, hogy ilyen van-e) Persze a sok kicsi összeadódik, de szerintem akkor sem olyan fontos, plusz ahhoz képest, hogy mennyit ad, elég drága is.
2014. nov. 10. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
írtam ,hogy 20-astól érdemes csak venni tier 3-asakat, Látom nem figyeltél. Ha meg azt hiszed a rúnák feleslegesek bemutatlak full crit dmg Gankplank-emnek, 1 crit Q-ból -200 Hp 1es szinten. Jó ha van 600 hp-d topon akkor, 1 lövés 1/3 hp és elég sokat lehet Q-zni GPvel, miről beszélnük?:)
2014. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól van, de mégis mennyi rúna kell ahhoz, hogy valami nagyobb pluszt is összeszedj vele. Amúgy vannak akik úgy játszanak, hogy mindenképp ők akarnak a legjobbak lenni, és telerúnázzák magukat. Persze, jól jön a játékban pl 150 sebzés, de én pont nem azért játszok, és pont nem érdekel, hogy ki jobb nálam, és ki nem. Nekem amúgy sem tetszik a 30.szint utáni rangsorolós cucc, mert ott versengeni kell elég keményen (gondolom), és én azt nem szeretem. Amúgy előző válaszodnak a felét sem értettem. Nekem fogalmam sincs az ilyen "szakszavakról". Én nem vagyok valami profi játékos, de szerintem ezt magadtól is kitaláltad, és azért játszok, mert jó, mert szeretem, és nem azért, hogy mindenki mást magam alá nyomjak. Amúgy nem akarok kötözködni, és köszönöm a tanácsot, de nekem nem az kellett, hogy mit csináljak a hp-mel, hanem hogy melyik hőst vegyem meg belőle. És most már úgyis mindegy, mert megvan. Kész.Passz. Ennyi volt. Zárjuk le a témát, jó?
2014. nov. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!