Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha elfutott a gepen a Middle...

Ha elfutott a gepen a Middle earth: Shadow of mordor es a Watch dogs akkor van ra esely hogy az Assassin's Creed Unity is menni fog rajta?

Figyelt kérdés

Ami vicces , a gepem adatai:

Intel Pentium G2020 2.90 ghz (2magos proci)

Nvidia Geforce GT630 (2gb)

DDR3 4gb ram



2014. nov. 6. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
AC Unity-re esély sincs
2014. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha azt a gepigeny vesszzuk amit kiadtak neki akk biztos hogy nem de az nem lesz olyan gepigenyu az biztos..watch dogsra is ramontak h kb 1 atomeromu kell hozza 6gb ram allat ne is probalkozzanak vele s nekem megis szakadas nelkul ment lowon ..:)
2014. nov. 6. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A ME:Shadow of Mordor elég jól van optimalizálva,a Watch Dogs már kemény dió,hát nem tudom...

Volt olyan kártyám mint neked,megszabadultam tőle 2 hónap utána ahogy megvettem(ne vedd sértésnek,csak egy jó tanács ha van rá módod)

Proci is kevés lesz neki az biztos,a ram még talán elég...

Az AC: Unity gépigénye nem kicsit van eltúlozva,de biztosan gépizzasztó lesz.FullHD-ban nálad valószínűleg játszhatatlan lesz de 720p-ben talán meglesz az a 30fps.

Nekem egy GTX 660-am van és mellé egy FX 6300 tuningolva + 8GB DDR3 Ram de én is imádkozom,hogy FullHD-ban meg legyen a 30+ fps :D

2014. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellene a full hd sot meg annyira a hd se , eleg ha lowon ha kicsit akadozva is csak menjen ugy hogy lehessen elvezni a jatekot :)
2014. nov. 7. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor végül is fog az menni alacsony felbontáson szépen valószínűleg,de szerintem megpróbálkozhatsz egy HD felbontással is... :)
2014. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok koszi :)
2014. nov. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!