Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdekes Far Cry 3 probléma!...

Érdekes Far Cry 3 probléma! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

EREDETI Uplay-es Far Cry 3-am van, szóval ebből nem eredhet a probléma. :) (elvileg.)

Szóval, a következő történt:

Ma letöltöttem, hogy kipróbáljam az új, ámde középszerű konfigomon, hogy menne e. Az előző régebbi gépemen is futott, bár a processzor miatt kissé alacsony FPS-el.

Beléptem a játékba, beadta a töltő képernyőt. Gondoltam, mivel új gép, lekellene ellenőrizni a hőfokokat terhelés alatt, így leraktam tálcára, és megnyitottam az Aida64-et. Ahogy rámentem, a program betöltése helyett kaptam egy kékhalált.. újraindult a gép, de a windows-t nem adta be, a monitor nem kapcsolt be. A következő újraindításnál már bejött a windows, és minden simán működik. Kivéve a FarCry 3! Amióta ez történt, nem adja be a töltőképernyőt sem, annyit ír ki hogy "Program működése leállt". Újratelepítettem, és semmi. El se indul..

A gépem nem hinném hogy fontos, de azért leírom:

GT 630 1 GB

4 GB RAM

Pentium G 3.0 GHZ


Ha valakinek van tippje, köszönöm!


2014. nov. 8. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!