Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék venni egy gépet...

Szeretnék venni egy gépet játékokhoz. Nem vagyok nagyon jártas ebben a világban, ezért kérem a segítségeteket, melyik éri meg jobban. PS3, XBox360 vagy Xbox One?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
PS4
2014. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján neked KONZOL kell, gépet a számítógépre mondjuk :)


PS4, sokkal erősebb a harvere és ez főleg játékra lett fejlesztve, amin elérhetők egyéb multimédiás dolgok, míg az Xbox one egy multimédiás gép, amivel játszani is lehet (de nem ez van 100%ban a középpontban).


Ha viszont csak ez a három játszik, akkor xbox360, ps3-hoz képest nekem jobban bejött.

2014. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ps3 vagy xbox 360 = Ps3

ps4 vagy xbox one = ps4

2014. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TaKy99 ***** válasza:

miyen szempontjaid vannak? mekkora anyagi keretben gondolkozol? használt is szóba jöhet, vagy csak uj? milyen játékok érdekelnek? exclusive címek közül mi érdekel?


ezeket gondold át.


nekem ps3 van ps plusszal. és ps4-et fogok venni, ha meglesz rá az anyagi keret.

2014. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Xbox 360 nagyban felülmúlta PS3-at a kényelmesebb kontrollerrel és jobb grafikával. Hátránya viszont az hogy fizetős a multiplayer és kevesebb az exkluzív játék, vagyis amit csak arra a konzolra adtak ki. Én személyesen jobban szeretem az Xbox-ot.Az Xbox One-naj jobb lett a grafikája ugyanígy a PS négynek is. Eközött a két konzol között már nincs jelentős grafikai különbség, úgyis mondhatnám hogy ugyanolyan a kép amit ad mindegyik. Kérdés csak az hogy melyik szimpatikusabb . a PS4 négy jelentősen olcsóbb az Xbox one nál és be kell vallani hogy jobb is. A One sikertelen modell, ráadásul nincs is multiplayere Magyarországon ugyanakkor a PS négynél már szintén fizetés lett a multiplayer ahogy az Xbox nál is.

Én azért választottam az Xbox 360-at mert a one megjelenésével olcsóbb lett maga a konzol és a játékok is. Ugyanakkor van egy halom játék, egy halom jó játék amivel még nem játszottam és egyre olcsóbbak lesznek az új generációs konzolok megjelenésével. A PS3 és az Xbox között pedig már elmondtam hogy miért döntöttem így.

Szerintem menj el és próbáld ki személyesen, az a legjobb!!! :)

Sok sikert! Találd meg az IGAZIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! XD

2014. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az elôző válaszoló. Ha az új generációs konzolok lejátsszották volna a régi játékait, akkor biztos olyat vettem volna…

És amíg elég sok ember játszik a világon Xbox360-nal és PS4-gyel, az új játékok azokra a konzolokra is megjelennek!!!

2014. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi a válaszokat. Pénzem végül is van, de pont ezért nem vettem gamer pc-t, hogy ne kerüljön egy vagyonba. Általános céljaim vannak, meló után lazulásképp egy kis játék. Néztem a neten, hogy a PS4 130.. de még kell venni hozzá plusz kontrollert, meg előfizetést, meg játékot, stb.. Szal lenne rá pénzem, de nem olyan fontos, hogy a legprofibb gép legyen, mivel mint írtam csak meló utáni kikapcsolódásra szeretnék használni, hogy elmarhuljunk valamivel a barátnőmmel. Én úgy vagyok vele, hogy ha már veszek akkor csak új jöhet szóba. Nincsenek olyan túlzottan komoly igényeim a játékok terén, tetszik pl a gta 5, a watchdogs, call of duty, need for speed, mortal kombat, olyasmik amivel lehet ketten is játszani. A netes multiplayer egyáltalán nem érdekel, Én nem akarok neten játszani. Tehát összefoglalva, olyan konzolt szeretnék venni, aminek reális ára van (a PS4 tuti nagyon jó konzol, de Én nem használnám annyit, ezért nem érné meg) és viszonylag olcsón hozzá tudnák jutni több játékhoz. Tehát ha tudok venni 70-ért ps3-at amivel lehet játszani, akkor minek vegyek majdnem a duplájáért ps4-et. Ennyi. De köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2014. nov. 9. 12:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Szal, most ott tartok, hogy Xbox 360 vagy PS3... :D
2014. nov. 9. 12:40
 9/9 anonim válasza:
72ezerér kapsz komplett ps3 csomagot amihez jár játék (gta5,fifa15 stb..)és minden tartozék benne van, csak az asszonynak kell plusszba egy joystickot venni. Ha akarsz előfizethetsz ps plus csomagra és kedvezményesen vásárolhatsz játékokat.
2014. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!