Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxot szeretnék venni! Kezdő...

Kiskoko96 kérdése:

Xboxot szeretnék venni! Kezdő vagyok xbox-ok terén ezért ebbe kérem a segítségeteket! Milyet vegyek Elite vagy Slim?

Figyelt kérdés
A pénzbeli különbségek nem számítanak!
2011. márc. 13. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elite-t már nem nagyon tudsz venni, minden bolt csak slimet árul mostanában. Személy szerint én azt is ajánlom. 3 évig volt elite-m, szerettem nagyon, de lecseréltem slimre. Halkabb, jobb a hűtés, és van benne WIFI (nálam igazából ez számított, mert költöztem, és ott már nem tudtam kábellel megoldani a dolgot.) Plusz nagyobb a vinyó 250gb (van 4 gb-os is, de azt csak akkor, ha nem live-ozol, ami nagy hiba lenne). A slimet nem lehet flashelni, ha jól tudom. Ez számít? Live-ra szeretnél csatlakozni?
2011. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszod, nagyon sokat segített! Csak van egy haverom és ő be akarja magyaráztatni hogy a slim karcolja a cd-t szerinted ez igaz lehet? Amugy igen szeretnék live-ozni de még nem tom h hogy kell beállítani meg mindent ezt majd elmagyarázod ha meglesz? Előre is köszi!
2011. márc. 14. 08:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Én fél élve vettem slimet, és egyáltalán nem karcolja, eléggé nagy baj lenne ha azt csinálná..
2011. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat! Most megerősítettél a slimben! És még 1 kérdés te állítva vagy fektetve használod az xbox-ot?
2011. márc. 14. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem karcol semmit :) A slim nagyon jól össze van rakva, valójában ennek kellett volna kijönnie annó 6 éve, mint alap xbox360. Én fektetve használom, de szerintem úgy van értelme, ha megnézed a hűtőnyílások elrendezését. A live meg nagyon jó dolog, regisztrálni meg nagyon egyszerű, főleg hogy már van magyar live is (mondjuk szerintem elég gyér, úgyhogy én maradtam az angolnál).
2011. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Most már biztos vagyok a döntésemben a Slim a nyerő! :D
2011. márc. 14. 19:40
 7/12 A kérdező kommentje:
A live az fizetős amugy? Mert azt tudom h van gold csomag de ha azt nem veszek attól még tudok live-ozni? És a multi hogy működik? Kell router ahhoz h a wifi működjön?
2011. márc. 15. 07:29
 8/12 anonim ***** válasza:

- Router kell, a wifihez

- live-ozni tudsz ingyen is - arcade, indie játékok letöltése, dlc-k vásárlása, vásárlás a marketplaceben (játékpiac microsoft pontokért), plusz nézni videokat, interjúkat, meg demokat letölteni, ehhez csak csatlakozni kell az xbox live-hoz a menüben, végigmenni egy regisztráción, ennyi. Van magyarul is , de ha tudsz angolul akkor az angol vagy usa regisztrációt ajánlom.

- goldnál ugyanezeket tudod megcsinálni, plusz tudsz játszani bármivel online (ez a legfontosabb), egyből töltheted a demokat, meg különböző leárazásokban vehetsz részt. Ja meg party-t csinálhatsz, azaz egyszerre többen is össze tudtok jönni egy közös lobbyban, ahol attól függetlenül tudsz beszélni a haverokkal, hogy ki mit játszik.

- A gold kb 10000 Ft egy évre (livekodok.com), egyszerre kicsit sok, de hónapra leosztva már eléggé elfogadható.

2011. márc. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Online tudok gold nélkül is gamelni nem? Mer nem szeretnék erre is fizetni. A goldban azt hittem h. csak annyi a különbség h. ott fel tudsz venni barátokat.
2011. márc. 16. 14:43
 10/12 A kérdező kommentje:
És a videókat ingyen tudom nézni? És dvd-t tudok rajta nézni? Vagy csak blu ray-t?
2011. márc. 16. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!