Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming Simulator 2015 Grafika...

Farming Simulator 2015 Grafikai Probléma?

Figyelt kérdés
Helló! Ma lett megvéve ez a játék, és mókásan is kezdődött az egész. Fel lett installálva, s nem fogadta el az első indításánál a CD kulcsot. Ezután egy kevés kereséssel, valami forumon, az egyik tag írta, hogy neki is ez a gond, a másik tag pedig azt írta, hogy le kell szedni hozzá az 1.1-es javítást. Le is szedtem, fel is raktam, működik. Most viszont az a bibi, hogy a játék grafikája, ilyen crash szerűen, villog, pislog, pedig egy R7-es AMD, Sapphire 5250 van benne, egy darabig fut rendesen, de egy idő után rákezdi. Végig szórakoztam minden beállítási lehetőséget, a videókártya driver is friss, szóval passz. Mikor elindul a játék, ott lobog az NVIDIA, tán csak nem csintalankodtak egy kicsit? Valami megoldás?

2014. nov. 14. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Átmenetileg át lett verve a játék. A hiba akkor lép életbe, amikor teljes képernyőben van futtatva. Ezért megcsináltam ablakos módba, akkor felbontással mint amekkora teljessel volna. De azért kíváncsi lennék, mi nem ízlik neki.
2014. nov. 14. 13:43
 2/4 A kérdező kommentje:
a*.
2014. nov. 14. 13:44
 3/4 Bőrke26 ***** válasza:
lehet, hogy az amd kártyákat nem szereti
2014. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű.
2014. nov. 24. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!