Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki nekem a FARMING...

Erdei000831 kérdése:

Miért lép ki nekem a FARMING SIMULATOR 2015?

Figyelt kérdés
Amikor elinditom már egyből ki is lép.
2014. nov. 5. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
gyenge a géped, nem éri el a minimum gép követelményt. Nem dísznek írják ám ki a specifikációit meg követelményeit.
2014. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az első hozzászóló badarságokat beszél!

Attól ha esetleg nincs meg a gépigény még nem csinál ilyet,attól függetlenül ugyanúgy elindítja a játékot maximum akad! Ez más miatt lesz, például driver gond, kompatibilitás,ékezetes mappa,crack probléma, ilyesmi!

2014. nov. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen univerzumban élsz, ha szerinted elindul egy játék a minimum követelmények alatt. Nem egy játékot próbáltam futtatni úgy, hogy bizonyos gépeken nem érte el a minimumot, és indításkor fekete képernyő után szimplán lezárja a futó alkalmazást, mert NEM BÍRJA a gép. Nem laggolni fog vagy akadni, szimplán lezárja a futó alkalmazást, mivel a futó rendszer összeomlásához vezetne, ami beindítja az automatikus lezárási folyamatot az operációs rendszernél.
2014. nov. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!