Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pes 2015 Game! Most a napokban...

Magyar123 kérdése:

Pes 2015 Game! Most a napokban töltöttem le pc-re és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Elsősorban az hogy lehet e vele joy stickal játszani és ha igen akkor hol lehet beállítani? A második kérdésem pedig az lenne hogy jó játék-e?

Figyelt kérdés
(Csak azoktól szeretnék választ kapni aki tényleg tudja, mert igen én is próbáltam a beállításoknál. )

2014. nov. 14. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

HELLO! Igen lehet vele joy stock/controller-el játszani még pedig a játék könyvtárában lévő config alkalmazással ott vannak menüpontok dislplay stb. rá kell menni a controller fülre ki kell választani a controlleredet be kell állítani és már játszhatod is ;) A 2. kérdésre: hát igen szerintem messze az eddigi legjobb pes (na jó a 2010 08 09 is tetszett) de ez talán kicsit felülmúlja őket ismétlem SZERINTEM. Szerintem jobban tükrözi a valós focit mint a FIFA, ezen a véleményen vagyok: ha nagy gólokat, szép cseleket akarsz rúgni/csinálni akkor FIFÁZZÁL! Ha valós focit akarsz játszani akkor játszál PES-sel! Én például mindkettővel játszok és szeretem is őket :)


Remélem segítettem! ÜDV

2014. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!