Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a gépemen a LoL?

Miért nem indul a gépemen a LoL?

Figyelt kérdés
Mikor elindítom a League of Legends nevű játékomat, rendesen megy minden, pach-el stb... rámegyek az indítás opcióra ekkor kéne feldobnia azt az oldalt amin a bejelentkezést lehet végrehajtani. Ehelyett ezt az ablakot betöltetlenül (sötéten) dobja fel. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy ezt a próblémát hogyan oldjam meg(A programot már reinstalláltam)? Már két éve játszom a játékkal, egyik napról a másikra jelentkezett a probléma, ezelőtt soha...

2014. nov. 14. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

adobe air, directX frissítés. Nézd meg a videokártya driver-t, rakd újra/frissítsd.


Meg toljál neki launch gomb megnyomása előtt egy repairt (peer-to-peert kapcsold ki)

2014. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Repairt már csináltam, nem működött, adobe airt frissítettem, tehát az se gond, Vidi kártya drivert valamiért nem akarja leszedni az nvidia program, ez az uccsó két driverre értendő, de azelőtt is rossz volt már, tehát nem hiszem hogy ez a probléma... A directx frissítést kiprópálom, köszönöm a tanácsot.
2014. nov. 16. 10:21
 3/8 A kérdező kommentje:
register file-ok törlése is volt meg a directx.... semmi
2014. nov. 23. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
töröld le és torrentezz le egy frissebb verziót, azt patcheld fel
2014. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már azt is csináltam.
2014. nov. 25. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a sors keze. Hidd el! Csak jót akar neked! A LOL-osok gyíkok, núbok, és idióták, sorry...
2014. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a játékosok többségére ez tényleg igaz... A legfőbb oka ennek az, hogy túl "fiatalon" kezdik el a játékot (sokan 9-10 évesen). Rám nem gondolom, hogy ezek a jellemzők illenének, ezért kérnék segítséget a problémámmal kapcsolatban. Köszönöm.
2014. dec. 1. 15:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már az is kiderült hogy nem tűzfal probléma...
2014. dec. 12. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!