Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek híres YouTube-os?

Hogyan legyek híres YouTube-os?

Figyelt kérdés
Tudjátok már van YouTube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCYgR92R_tD_18qiZGta7KaQ de ha nem tetszik akkor ne írd le hogy pl: rossz! egy gyerek YouTube-on Paint-el rajzolt a videójába miközbe GTA San Andreas-ozott meg nyilakat rajzolt oda hogy ott egy mítosz, mit csináljak? hogy csináljam meg mind ezt?

2014. nov. 14. 18:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekünk mindegy hogy videózol-e igazából. De egyszerűen nincs tehetséged hozzá jelen pillanatban. Meg korod sem.
2014. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy videózol, csak NORMÁLIS videókat rakhatnál fel... Ja és azt a Paint-es dolgot úgy csinálta hogy egy képet letöltött google-ról és belerakta a paintba és azt videózta a képet, érted? :c
2015. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
De még ha lenne is youtube csatornád nem lenne tehetséged hozzá!!!
2015. márc. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Na jól van, elnézést kérek hogy lopom annak a gyereknek a hírnevét :c csak híres akartam lenni, de nem youtubeval leszek akkor híres C:
2015. júl. 3. 21:22
 25/29 anonim ***** válasza:

Mi kell ahhoz hogy híres legyél?


1. Egy kis pénz befektetés (veszel egy újabb játékot,esetleg egy kamerát, talán még egy mikrofont; )


2. Idő befektetés (A videó szerkeztőben bevágsz pár poént és többet dolgozol azzal hogy a csatornádat feldobd! Ez mind idő de megéri )


3.Minőség (1080 p felbontás, stb.)


4. Bátorság ( Amikor beszélsz nagyon be tudsz rezelni és mondod a hülyeségeket hogy leplezd gyávaságod. Váltosztass! Pl. Mindig legyen valami értelmes mondani valód ne csak a hülyeség. Mondhatsz bármit ami mondjuk a játékhoz kapcsolódik vagy mondjuk a játék készítőjéhez. Gondolom vágod.)


5. Ha vlogokat készítenél nézz a kamerába! Ha hülyeséget mondanál vágd ki!


6. Mindig de mindig edd meg a spenótot!


7.Ha nincs ötleted / nincs kedved ne is csinálj videót! Pl. Sziasztok akk ez az ujjjjjjjjj minecraft gameplay amiben megy a hardcore. Azért csinálom mert nagyon menő! Legalábbis sok híres videósnál megy és én sem maradhatok le!!44!!!


8. Ne foglkozz más véleményével! (Ha esetleg mégis irnál valamit vagy zavarna és ezért irsz oda akk értelmes legyen pl. Írd le neki hogy ha nem tetszik ne nézd vagy valami ilyesmit! Mert mégis hogy nézne az ki hogyha azt irnád oda Na menj a pi... a többit rád bízom ;) a akk mit gondolnanak azok akiknek tetszett a videó? Esetleg ha olyan durvát irna tele káromkodással és a többi dolgokkal akk meg csak tiltsd le!)


9. Ne másoknak felelj meg! (Ez hasonlít az előzőre. Más véleménye miatt nem kell máris letörölnöd a csatornát! Ha olyan videót teszel fel a YouTube-ra ami neked tetszik akkor semmi baj nincs és csak így tovább ;) )


10.Légy türelmes! (Ne várj máris YouTube díjat 100.000 feliratkozó örömére! Ha kell évekig csináld! Csak így lehetsz híres a Yt-n. Ha nem vagy türelmes miről beszélünk??)



Nagyjából ezek azok amiket be kell tartanod!

Remélem nem volt hiába ez a sok szöveg és segítettem is :)



Sok szerencsét és ne add fel!

2015. aug. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 hokisakos válasza:
Na hogy tudd te kis öntelt primitv kis szaros :D Szarok a videóid de nagyon :D amit csinálnod kell : Legyél idősebb vegyél uj gépet , játékokat, mikrofont, kamerát, ha ezek megvannak, beszélj értelmesen , legyen ön kritikád, ne vitatkozz azokkal akik igazat mondják, Mert igy ha igy folytatod senki se fog feliratkozni arra a kis hüye fejed lepke fing csatornájára :D kivéve az a 10 account amit te csináltál :D Önbecsülésed sincs :D Te egy ritka kretén gyerek vagy :D Fogadd meg a tanácsom :D de inkább azokét akiknek volt még türelmük értelmesen szolni hozzád te kis görcs :D
2016. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Kedves előző!

Szerintem jók a videóid,a hozzászólásod semmit nem mondott.

Kedves kérdező!

Remélem olvasod még ezt.Nekem tetszenek a videóid :) Folytasd,és sok sikert!Szerintem kezdj el vlogolni,abba van a sok megtekintés! :D

2017. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Hú de régi kérdésem.
2018. jún. 11. 19:23
 29/29 anonim ***** válasza:

És azóta mi történt?

És láttad edert és Selchrist? Ők is fiatalok kb 19évesek. Nézz meg néhány videókat tőlük :)

De nekem már 50feliratkozom van arc nélkül. Zenékkel foglalkozok

2018. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!