Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Morrowindben hogyan tudok...

Cartoonguru kérdése:

A Morrowindben hogyan tudok Vvardenfellen és Morrowindon kívül más kontinensekre utazni?

Figyelt kérdés
Eddig csak Mournholdba jutottam el, de ha valaki elmondaná hogyan kell pl. a Birodalmi városba, Oblivionba, vagy egyáltalán a Bloodmoon és Tribunal kiegészítőből bármelyik lehetséges kontinensre, városba utazni ami nem Vvardenfellen van, nagyon hálás lennék. Segítsetek, rég játszottam vele és most kezdtem újra. :(

2014. nov. 14. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Oblivion sík, és nem város. Nincs benne a Morrowindben. Cyrodiil szintén nincs benne, csak amit írtál. Mournhold a Tribunal kiegészítő, a Bloodmoon pedig Solstheim, oda áthajózni tudsz.
2014. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgysem kontinensekről beszélsz, hanem provinciákról. Az Elder Scrolls eddigi részei 1 kontinensen játszódtak, Tamriel-ben. Ez valamelyik tündenyelven azt jelenti hogy "Dawn's Beauty" (Hajnal szépsége/Gyönyörű hajnal)


Morrowind egy provincia, Cyrodiil egy provincia, stb.

2014. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

uhh nem egeszen ertem a kerdest...


magaban a Morrowind-ban csak Vvardenfell van megalkotva, mas helyek (pl Cyrodiil, Blackmarsh...) nem, igy nem is lehet odamenni.


ha azt kerded, hogy a mod-ok altal hozzaadott teruletekre hogy lehet atmenni, akkor ha jol emlekszem:

- Tribunal: aludni kell, minek soran kapsz egy uzenetet vagy mit

- Bloodmoon: ugy remlik, Khuul-bol van egy hajo

2014. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!