Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cd kulcs hiánya esetén lehet-e...

Cd kulcs hiánya esetén lehet-e valamit tenni? ( Dark Messiah of Might and Magic )

Figyelt kérdés
Tudom nem mai darab, évekkel ezelőtt vásároltam egy eredeti példányt Dark Messiah-ból, és se ma cd-n, sem a tokon, sem a kézikönyvben nem találtam hozzá cd kulcsot, a telepítésnél nem is kéri, ellenőrzi a dvd eredetiségét és telepít. Viszont szeretném a mostani Steam accountomhoz csatolni, ha már megvan (és a multihoz szükség is lenne rá, mert bejön a steam ablak, de multi nem indítható). A kérdésem az lenne, van-e másnak hasonló problémája, vagy ötlete megoldani ezt? A lemezen egy "ProductGUID" nevű adat hasonlít leginkább kulcsra, de ez nem használható semmilyen formában. Már átnéztem mindent ami csak eszembe jutott, és alaposan utána kerestem a neten, de egyenlőre semmi. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 14. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van belőle egy dobozos verzióm, csak nincs nálam. Ha holnapig nem kapsz választ, estére elmondom mit találtam.
2014. nov. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy level a supportnak lenne a legjobb megoldas
2014. nov. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha senki sem tud megoldást, akkor levél lesz a supportnak, csak még nem tudom pontosan mit is kéne írnom. Az első válaszadótól pedig várom az eredményt, és köszönöm a fáradozását. :)
2014. nov. 15. 07:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nem tudom az enyém mikori kiadás, egy sima tok, benne egy dvd meg egy vékony papír. A dvd-n van egy matrica, egy 25 jegyű kóddal. Valószínűleg fel kell venned velük a kapcsolatot, ha ez lemaradt.
2014. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, az enyémről lemaradt a kód, vagy csak túl régi kiadás, nem tudom. Minden esetre köszi az infót, nem tudom tudnak-e tenni bármit is, de majd megpróbálkozom a levél írással is.
2014. nov. 15. 20:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, amit kihagytam, a cd-t elvileg lehetne "aktiválni" egy ubisoft-os felületen, a megadott linken regisztráltam már régebben, és a weboldalon be lehet lépni, de a cd-n mellékelt ubisoft-os felületen azt irja a felhasználónév és jelszó kombináció nem megfelelő. Ezt nem igazán értem mivel a weboldalon be lehet lépni.
2014. nov. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!