Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban mért támadtak meg a...

Skyrimban mért támadtak meg a faluban?

Figyelt kérdés
Megcsináltam azt a hegyes küldetést, mikor csontvázakkal kellett harcolni, aztán kitisztítottam egy bányát, visszamentem a faluba, aludtam egyet a fogadóban és mikor kiléptem az utcára rámtámadt 3 fegyveres. Megölni nem tudom őket mert sokan vannak és erősek...

2014. nov. 15. 12:21
 1/4 anonim válasza:
valamiért bountyt kaptál lehet a hogy megöltél valakit akit banditnek hittél de sima lakos volt és ezért
2014. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és muszáj megölni őket?
2014. nov. 15. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

modolt a játék?

Én nem skyrimezek, de ismerősöm elég sokat tolja, ő szokott mesélni olyanokról, hogy vámpírral van és megtámadják a vámpírvadászok, meg csinált valami küldit és vérfarkas, élőholt, vagy mi lett, ezért támadtak rá a faluban. De az is lehet megöltél valakit a faluból ezért akarnak levadászni fejpénzért.

2014. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megöltem őket nagy nehezen, és igen, valaki felbérelte őket akitől loptam, de nem tudom hogy tudom megtalálni hogy ki :D
2014. nov. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!