Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri? (WWE 13)

Megéri? (WWE 13)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megéri megvennem olcsóbban mint bolti áron,pontosabban 3000ft ért a wwe 13-at?

Meg van a smack vs raw 2011,de nem tudom hogy mennyivel jobb,újabb...Akinek meg van a 13 vagy mind kettő tudna írni tanácsokat?



2014. nov. 15. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A WWE 13 az 2013-as... A smack vs raw az 2011-es... A WWE13-at vedd, az jobb a grafikája is... De írd be googlerba vagy youtubera őket, és meglátod.
2014. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sokkal szebb a grafikája.De a játékélmény érdekel főként.

Miben újúlt,milyen új dolgok vannak stb.

2014. nov. 16. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Újdonságok:


- Akár már speciális vendégbírók is lehetünk.


- Az új Predator Technology 2.0-val sokkal élethűbb és reálisabb mozdulatokat, in-ring akciókat láthatunk.


- Összedönthető ring, kidönthető oldalfal, új mozdulatok.


- Új hangeffektek, hogy még inkább egy WWE eseményen érezhesd magadat.


- Vásárolható lesz egy exklúzív "Austin 3:16" változat is amelyben megtalálható lesz egy póló, egy aláírt kártya, Mike Tyson játszható karaktere és még egyéb extrák.

2014. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már veszel valamit, akkor a legújabbat vedd mindenképp! :) Van amúgy már asszem wwe2k14 és wwe2k15 is.
2014. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

WWE 2K14-re jutottam.:)

Nekem a 15 nem jött be,főleg,hogy csak PS4-en olyan elbűvölően szép,és a választék sem nagy...Ráadásul mostanság nem is nagyon néztem,szóval jól lemaradtam a sztoriról is.

Aki segített,annak köszönöm,megy a zöld!

2014. nov. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!