Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed játéksoroz...

Az Assassin's Creed játéksorozat összes részéről készül valaha egy "collection" nextgen-re, úgy mint a Halo-ról?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, bár Ubiék háza táján bármi megeshet. Tavaly jelent meg a Heritage Collection, amiben az 1., 2., Brotherhood, Revelations és a 3. rész került be, míg idén, nem is olyan régen a Birth of a new world, The American saga, ami a 3. a Liberation és a 4. részt foglalja magába. Ha be szeretnél csatlakozni az AC-be, ezeket ajánlom, és bár a 3. rész kétszer lesz meg, ennél olcsóbban csak netes leértékeléseknél vagy torrentezéssel jutnál hozzájuk. Nextgenre szerintem nem fogják amúgy kiadni, mert most épp elég problémájuk van a Unity kapcsán, aztán gondolom kezdik fejleszteni az új részt, nem lesz idejük erre- szerintem.
2014. nov. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Csak mert szeretnék majd venni nextgen konzolt, és szeretnék az első részével is játszani majd, ami viszont a gépemen nem fut elég jól, ill a második rész már egyáltalán el sem indul, és csak azért nem akarok venni egy xbox 360/ps3-at is.


Köszönöm a válaszod!

2014. nov. 18. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!