Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb MMORPG játék...

Melyik a legjobb MMORPG játék amivel eddig valaha játszottál?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni vmilyen mmorpg-t. Csak nemtom melyiket. Wow-ért fizetni kell, tört szeró meg nekem nem adja. Metin2-n gondolkodtam, arról meg lebeszéltek. LoL az vhogy nem jött be. Én meg ezt a 3mat ismerem csak. Írnátok olyat ami viszonylag újabb, tehát szép grafikája van, sokan legyenek rajta! Ilyeneket írnátok? Meg ami neked tetszett a legjobban! Apropó a Metin2-t miért szidják sokan?

2014. szept. 23. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

metin2: lebutitott jatek a 10 evesek gondolkodasmodjara, ha valamit el akarsz erni fizetned kell, es a legtobb csalo vagy egy helyen

ami szamomra bevalt: Aion, viszont jelenleg csak War Thunder-el jatszom

2014. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dota 2, Path of Exile.

Mindkettő bőven megérdemel egy próbát.

Én imádom őket.

Jó játékot.

2014. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elirtam, legtobb csalo van egy helyen*
2014. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 24. 00:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Tera, meg Guild wars 2 csak az utóbbi pénzes és elég drága.
2014. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem a Metin2. Tény hogy jó meg el lehet vele lenni, de a grafikája silány, rossz. Talán a WOW.
2014. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam a Tera volt eddig a legjobb. Grafika szép, endgame van bőven és a harcrendszere eszméletlen jó (kritikusok véleménye alapján is).
2014. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!