Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokat játszok cs:go-t! Szerint...

Sokat játszok cs:go-t! Szerintem az Adrenalin miatt. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Aki játszodt már vele, az tudhatja milyen amikor egyedül marad és lehozza a kört! Olyankor ugy érzem hogy felmegy az adrenalin szintem. És most is az van hogy nem tudok mit csinálni, mindent unalmasnak találok!

Tudtok valami más itthoni elfoglaltságot amibe van izgalom?

Horror filmeket nem nagyon szeretem.


2014. nov. 17. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

menj el futni, biciklizni, az is pumpálja az adrenalint és még jót is tesz. Vagy keress másik lövöldözős játékot ( UT 3 pl).


Az hogy ki mit talál unalmasnak meg teljesen emberfüggő. Én pl unalmasnak mondható stratégiai játékokat is szeretem, építgetek 2-3 óráig hogy 5 perc alatt ledaráljam a mapot.

2014. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Itt nem a cs:go-val van baj, hogy azzal játszok sokat. Mindegy hogy ezt játszok vagy valami mást! Csak kicsitt ugy érzem mindha az ugy felpörgetne, és az olyan jó! :D

Szivessen elmennék Base jumpingolni, meg hasonlók, de közelbe nincs ilyesmi, és még nem birok egyedül külföldre utazni! :/

2014. nov. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!