Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem nem volt...

Csak szerintem nem volt félelmetes a FEAR?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvasom, hogy milyen para volt, meg még ma is az ( bár itt a játék korát ne vegyük figyelembe).

A kiegészítőkhöz meg oda lett biggyesztve, hogy egyáltalán nem olyan félelmetes mint az alapjáték.

Én végigjátszottam mindet, és egyáltalán nem volt félelmetes. Volt egy kellemesen zsibbadt, elvont hangulata, mesteri zenéi, és ennyi. Én vagyok ezekhez túl érzéketlen?


2014. nov. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem helyenként elég parás de a Fear 3 nekem sem tetszett mert nem valami parás.
2014. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom a Doom 3-al. Kétségtelenül jó játék, az első 2 részét a mai napig előveszem néha, de azt ráaggasztani, hogy félelmetes az már önmagába elég vicces.
2014. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy-két ijesztés volt benne, de félelmetes nem volt.

Ott van még a Condemned is: mindenki áradozik róla, hogy milyen parás, de egy pillanatig nem féletem benne.

2014. nov. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vannak benne jelenetek, amiktől kissé libabőrös leszek, de nem félek/ijedek meg. Csak érzékelem, tudtomra jut, hogy ez a rész most klassz!

Kár hogy a játék 90%-a csak a standard helyszíneken való katonaírtásból áll.

2014. nov. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!