Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem olyan játékot...

Muhar27 kérdése:

Tudtok nekem olyan játékot mondani, ami elé le ül az ember és érdekelté teszi? Kifejezetten jó grafikával rendelkező játékot keresek, és leginkább a fejlesztős, ide-oda mászkálós játékok kötnek le.

Figyelt kérdés
Gondolok én itt azokra amit most játszom pl: The Evil Within, Max Payne 3, Tomb Raider 2013, Stalker COP, Dead Island.Válaszokat előre is köszi !
2014. nov. 18. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

már megint egy grafika huszár. Nem a grafikától lesz jó egy játék. A mai játékok túlnyomó része annyira rámegy a grafikai szépségre, hogy a tartalma egy nagy kupac hulladék. 1 kezemen meg tudnám számolni 2014-es játékoknál melyikre mondtam azt, hogy jó a története, elgondolása és megvalósítása, nem csak grafikailag jó.


Elmondásod szerint neked RPG kell, esetleg FPS.


Dragon Age: Inquisition

Dragon age 2

Sacred 3

Alien: Isolation

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Destiny

Thief

2014. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Evil within

Outlast

Outlast 2

Obscure

2014. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudnék írni, de mivel ezek a játékok kb 2005- alatt vannak, így inkább kihagyom. Számodra nem lenne "szép". Nem tudod miket hagysz így ki..
2014. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az evil within minden csak nem szép. Még a cinematic-ok is olyan rondák hogy 2008-as grafikával érnek fel.
2014. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos igazatok van abban ,hogy nem a grafika a lényeg...akkor legyetek szívesek bármilyen játékot írni a fentiek alapján :) és köszi a válaszokat.
2014. nov. 20. 20:58
 6/8 anonim válasza:
milyen nemű vagy (bocsi a kérdésért nem vok jó fogalmazó) ha Lány/nő akkor starstable Illetve Transformice , Heromiceha pedig fiú/férfi akk csak Transformice Heromice ha többet akarsz tudni ird be google be és mindent megtudhatsz :)
2015. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !

19/f

2015. máj. 20. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló.Vannak jó játékok jó grafikával,csak azoknak a gépigénye elég magas.A többi meg hulladék,mert azoknak tényleg semmi tartalma nincs amit én találtam.Ajánlom a Heroes of might and Magic sorozatot.Nekem nagyon megtetszett és még többen is lehet játszani.Ha jobb a géped,akkor a hetes részét ajánlom.
2015. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!