Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek hogy maradhatnak...

Szerintetek hogy maradhatnak piacon ezek a játékok?

Figyelt kérdés
Hogy maradhatnak a piacon évek óta HIBÁS játékok? Orosz a Cenega-s Gamemania-s Street Fighter 4, ugyanezen kiadásban a Vice City bugos és végigvihetetlen.. Mégis évek óta a boltok polcain vannak. Hogy nem vonták vissza ezeket? A kérdés azért is fogalmazódott meg bennem, mert lehet most bukok 2k-t egy hibás HAWX2 miatt (lényegében uplay-es hawx2 kód helyett hawx1 cd kulcs volt a kisfüzetben), és a multicég ahol vettem, sz*rik rá..
2014. nov. 19. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem.
2014. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem veszek multiknál szoftvert. Ők nem szaküzlet, ők csak eladják a terméket, amiket máshonnan beszereznek.
2014. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem veszek dobozosan szoftvert. A digitálissal még sosem jártam meg.
2014. nov. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát most már én sem fogok multinál szoftvert venni.. jó lett volna legalább egy olyan emberrel beszélni, aki ért hozzá.

A Support remélem segít, mert sajnos nincs több anyagi keret - és ez egy karácsonyi ajándék lenne/lett volna.

2014. nov. 20. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én meg ezért nem veszek eredeti játékot!

Ncore-ral még nem jártam meg!

2014. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó igen, az agyonrippelt kalózpéldányok nyilván jobban működnek, mint az eredetiek. Csak azt tudnám, hogy az ehhez hasonló oldalak (meg a torrentesek is) miért vannak tele a hibás torrentek miatti picsogással.
2014. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem jött volna át, akkor ez egy hülye poén lett volna, amit nem lehetett szerintem kihagyni, legalábbis én jót mulattam rajta.

Azokat a fejlesztőket, akik minőségi munkát raknak le mindig megtisztelem azzal, h megveszem a játékaikat.

2014. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végeredmény : Kicserélték, akkor amikor másodjára is visszavittem. A kicserélt példány működik - és ha nem működött volna, visszafizették volna az árát.
2014. nov. 20. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!