Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan reagálnátok, ha a mai...

Hogyan reagálnátok, ha a mai naptól fogva csak ronda grafikájú játékok jelennének meg?

Figyelt kérdés
A rondaság természetesen relatív, kb a 2002-es MOHAA/Jedi Outcast szintjére degradálódna a grafika (ami a maga idejében tökéletes volt). Nem lenne ennél szebb többé! A tartalom ettől függetlenül bármi lehetne.
2014. nov. 23. 22:14
 1/7 Saavedro ***** válasza:

Semmi baj...


Kb. az összes jóféle játékot lementettem már a laptopomra...vagy 40-50 darabot, kb. 200 GB-ban :D

2014. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a NES-es játékok szintje is megfelelne bőven, semmi felesleges csicsa, egyszerű azonnal átlátható alakzatok és színek, csak a játékmeneten van a hangsúly. Egy ponton túl a grafika szerintem nem hozzáad, hanem csak elvesz a játékélményből.
2014. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És tényleg. Mennyivel nagyobb élmény volt annak idején Medal of honor allied assaultot nyomni :D és ehhez képest milyen élmény egy crysis 3-at. Jó, szép, kiszúrja a szemed a bloom effect, de mennyivel átláthatóbb volt egy gta san andreas, egy vice city, mint egy mai csúcs grafikás játék. Szerintem az előttem lévőnek igaza van, főleg a legutolsó mondatban.
2014. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy szerintem a grafika minőségét nem az határozza meg, hogy mennyire élethű, hanem hogy mennyire stílusos, mennyire hangulatos. Én egyáltalán nem igénylem, hogy teljesen élethű legyen. A stilizált grafika is nagyon jó tud lenni, ha megtalálják a megfelelő stílust a történethez.
2014. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több munkát fektetnének a játékba és én örülnék. Ma rengeteg játékot a grafikával akarják eladni.
2014. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A grafikára egyébként a felhasználók miatt van nagy igény (javarészt), mert túlzottan erre vetik a hangsúlyt. Ha a vásárló nem rinyálna annyit a grafika miatt, nem kellene ennyire ráerőltetni mindenre. Engem sem érdekel túlzottan a grafika, maximum annyira, hogyha bírja a gépem, akkor felveszem. De nem rívok/fetrengek a saját székletemben ha valami alapból csúnya.

Én is szerettem azt az időszakot, amikor a játék játéknak nézett ki. Mikor jött be egyáltalán ez a dolog, hogy mindennek ennyire realisztikusnak kell lennie? Ez egy játék!

2014. nov. 24. 16:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Artworkot (pl Legacy of Kain sorozat) sokkal fontosabbnak tartom, mint a grafikát. Nem az a lényeg hogy HOGYAN jelenít meg valamit, hanem az, hogy MIT jelenít meg.
2014. nov. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!