Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsókolna? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsókolna? Ti hogy reagálnátok ilyenre?

Figyelt kérdés

Vizsga előtt állok és nagyon parás vagyok, ha oda kerül a sor. Van egy fiú, akivel tetszünk egymásnak, de megbeszéltük, hogy nem lesz köztünk semmi a korkülönbség miatt (8 év, én vagyok az idősebb).

Arra gondoltam, hogy megkérem ezt a fiút, hogy vizsga előtt csókoljon meg, mert nekem kell valami, ami erősebb pozitív érzést vált ki belőlem, mint a vizsgadrukk. Ezt persze elmondanám neki is.

Szerintetek? Nem gáz?

27L



2014. nov. 23. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha azt mondod hogy ne legyen köztetek semmi aztán csókot akarsz én elküldenélek a "csába inkább hogy döntsd el mit akarsz húzz el vagy maradj velem..Szerintem !!!GÁZ!!!
2014. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1., nem akarom átb.szni őt, ezért írtam, hogy elmondanám, hogy miért kérem ezt.
2014. nov. 23. 01:25
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
hát én akkor is elhajtanálak mint egy darazsat...bocsi de ez a véleményem :D
2014. nov. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
És ha túl jól sikerült a csók és belédszeret? Te meg nem belé...megint megszületik egy törött szív.
2014. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
ha csak a vizsga drukk miatt kéne az a csók és utána nem akarnál tőle semmit, az is egyfajta kihasználás ami nem szép...én nem ilyen okból csókot, az bizti...de én ritka visszafogott és konzervatív vagyok, ha Ő átlagos pasi akkor adni fog azt' annyi :)
2014. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Az én érzelmeimmel ne játszadozzon senki. Én is hajtanálak elfelé... :)

(24/F)


Ui.: de ha esetleg többről lenne szó, akkor nem hajtanálak sehova :)

2014. nov. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4. meggyőzött a törött szívvel, nem kérek tőle inkább ilyet. Köszi :)
2014. nov. 23. 01:37
 8/12 A kérdező kommentje:
Mizu apollyon? Megkeseredtél? :D
2014. nov. 23. 01:41
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

te vagy az aki még csókot is egy szerencsétlentől akar kiharcolni.Ejnye már,ez így estére sok.


:) de igazam volt valld be.

2014. nov. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök cuki kérés. Én szívesen benne lennék, ha lenne egy fél-barátnőm hasonló helyzetben. Ha ez neki jobb, akkor nekem is jól esne neki segíteni :)))

Drukkolok, remélem sikerülni fog!

2014. nov. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!