Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rengar megéri a pénzét vagy...

Rengar megéri a pénzét vagy már annyira neerfelt, hogy semmit se ér? (League of Legends)

Figyelt kérdés

Kéne már egy új jungle mert most csak Xin Zhao van,de jó lenne valaki más is.Akire mindenki azt mondja,hogy jó Vi ő nekem nem tetszik,Jarvan se annyora és Heca se.Kha és Rengar között vacilálok,nagyon Rengar felé húz a szívem de ha már nagyon gyenge és nem ér semmit akkor inkább kHa-t választom.

Rengarral meg kell tanulni jól játszani és akkor leszek vele op,vagy már nagyon gyenge és semmit se ír vagy olyan semleges karakter aki nem is nagyon op de nem is gyenge?



2014. nov. 26. 23:33
 1/3 Michael122 válasza:

Darius

Darius a válasz

1 hónapon át gyűjtöttem rá de megérte

vele nagyon op vagy és ha nem is tudsz vele játszani még így is erős

2014. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rengar elég erős, akár jungleben akár topon. Jól lehet vele gankelni az ultival és a bokrok passzívjával egyaránt. Rengar, akár csak khazix, igényli a korai ganket és a killt. Sajnos kell neki, ha normális buildet akarsz kirakni. Ha off tankra gyúrod, beugrasz ultival teamfightba és kiszeded az adc-t mielőtt pisloghatnának kettőt, ha szerencséd van élve ki is jössz onnan.


Khazix: pont mint rengar, kell neki a korai kill. Ha a csótány nem tud killt/assistot szerezni 15. percig akkor olyan gyenge marad, hogy temetni lehet. Ő kifejezetten a gankelős junglerek közé tartozik, nem megy vele a jungleben elfarmolgatok dolog.


Vi: Rettentően erős, ha van eszed és W-t maxolsz elsőként. Az egész karakter mehet full tankra meg att speedre, mivel W képessége, hogy max hp-dat sebzi le minden 3. ütésre. Az ultiját nem könnyű megszakítani, ráadásul akit elkapsz, a körülötte lévőket is kicsit félre löki (ha egy kupacban állnak). Egy normális Vi-vel szépen oda lehet csapni, és mivel tank, tornyot is tud tankolni, ami nem hátrány egy gyors pushnál, amikor nincs ott minion. Ezt max off tank rengarral tudod bejátszani, de khazix-szal biztos nem.


Jarvan 4: Abszolút korai gankek. 3-as szinten kirobogsz, bedobod a zászlót (e), majd rácsúszol (q) és felütötted az ellenfeleket. a csúszással át lehet menni falakon, ezért gyors a jungle clear time-ja és menekülni/üldözni sem utolsó. Ugyan úgy mehet tankra, minimális AD-val, Q úgyis az armorodat csökkenti :)


Hecarim: Ez egy érdekes champ. hátránya, hogy míg az előbb felsoroltak tudnak menni topra is akár, heca abszolút jungler. Máshova is viheted, csak fenéken billentenek, olyan mana igénye van. Láttam már erős, jó hecarimokat, mivel E-vel gyorsabban futsz és ellököd az ellenfelet (pl kifele a lane-re, saját tornyaid irányába, fiddle ulti megszakítás stb). Nem árt vele a gyakorlás, de a megleptés gankek jól mennek neki, köszönhetően a nagy sebességének.



Amit gyakrabban látsz magas szinten is és elég jók: Lee Sin, Rammus, Evelynn, Vi, Fiddlesticks.


Rammus-t kis szinten kevesen ismerik és nagyon tankos, én őt ajánlom, hogy legalább próbáld ki. Q-val begurulsz, Evel letauntolod az ellenfelet, nem tud elfutni, ultija területi sebzést ad és az ellenséges építményeket is sebzi (torony, inhi, nexus).



A Dariushoz kapcsolódóan: kis szinten tényleg nem rossz az időszakos magic dmg-e miatt passzívból, de én nem találkozok darius-szal gold felett, mondhatni 300 meccsből 1-nél látom, és ez nem véletlen. Darius a kezdők kedvelt champje, mivel viszonylag egyszerű a használata, de ahol már minden ellenfél tud egy adott szint felett játszani, szétkapják, semmit nem ér.

2014. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy olyan nem nagyon van, hogy egy karakter "semmit nem ér", a te szinteden (és az enyémen) még bőven lehet aratni kb bárkivel. De kellő gyakorlattal magasabb szinten is igaz ez, van pl olyan is, aki Mundo jungle-el vitte ki magát diamond-ba. Szóval szerintem nyugodtan vedd aki jobban bejön.
2014. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!