Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends:Melyik hőst...

League of legends:Melyik hőst ajánljátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Most gyűjtök új hősre,mindegyik lane-n szeretek játszani.

Az assassinokat szeretem nagyon,a nagy sebzésűeket,a kihívást vállalom ,mert szeretem a hősöket megismerni.

Ezek közól gondolkodtam:

Zed-Talon-Lee Shin-Nocturne-Rengar



#hős #League of Legends #Rengar zed talon lee shin
2014. nov. 25. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Nocturnet ajánlanám a legjobban. (nekem ő az egyik kedvencem) de lehet, hogy neked nem tetszene annyira. Junglernek nagyon jó (meg topra), és szerintem ha jó a build 1v1 ben bárkit megölsz. De mindenkinek más az ízlése, és mással tud jól játszani. ( én pl Yasouval egyáltalán nem tudok, pedig többször is próbáltam) Nocturne pont most ingyenes, szóval szerintem próbáld ki, ha még nem tetted. Ha nem tetszene, akkor Zed, csak nagyon jól kell bánni az árnyékával, és vele is sima ügy lesz minden. Ő szokott midre is menni. Nem tudom, mennyire fogadod meg ezeket az ajánlásokat, de szerintem magadnak kéne választanod. ( amúgy nagyon jó assassin még Kha'Zix is, csak vele kicsit nehezebb a játék, de nekem ő a másik kedvencem) Valószínűleg mindenki mást ajánl majd, szóval először próbálj meg mindegyikkel játszani, és ha akit megveszel tényleg TABU lenne, akkor még mindig van esélyed visszaváltani a boltan, de ilyet csak 3x lehet max.
2014. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 koviberci válasza:
Szerintem Lee sin nem olyan nehéz, jungleben nagyon fun, mivel nagyon erős, lehet assasin és tankos is, rajtad áll mire buildeled. Rengar-t én nagyon szeretem topon és jungleban is, mivel egy teamfightban kiszedsz bárkit vele, és ha jó team-ed van, és vigyáznak rád nem is halsz be. Bár most eléggé nerfelve lett, de szerintem megéri kipróbálni. Zed szintén nagyon jó, és teamfight-ban hasznos, viszont nehezebb, mivel taktikusan kell játszani hozzá hogy jó megmozdulásaid legyenek az árnyékoddal, viszont ha ez megy akkor elég op. Magasabb szinten viszont 1-2 itemmel counterelni lehet (pl. zhonya). Nocture nagyon fun jungle-ban, és ahogy azt már mondták jó buoldel mindenkit le 1v1-zik. Talon nem ismerem, de amit láttam róla elég op.
2014. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!