Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van-e jövője a SILKROAD...

Van-e jövője a SILKROAD ONLINE-nak?

Figyelt kérdés
Kb. 6-8 éve játszom vele, vagyis mostanság már nagyon ritkán, pár havonta veszem elő... Nagyon sok szerón megfordultam a kezdetektől, 80 capon kezdtem el játszani. Az én időmben még ilyen priv szerók voltak, hogy ECSRO, SJSRO, MYSRO, SUNSRO.. stb.. Manapság azt látom nyílnak új szerók, 2 hétig sokan játszanak rajta, majd megunják.. az embereknek semmi sem jó. iSRO-n is már összeolvasztottak szerókat, és kb feleannyi szerver van, azokon is feleannyi active playerrel.. Mit gondoltok, lesz még valaha olyan a SRO, mint volt, vagy már vége? Sosem lesz olyan, mint régen? Mit gondoltok, milyen újításokkal lehetne visszacsalogatni újból a játékosokat?

2014. nov. 27. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Túl nagy és túl erős a konkurencia.
2014. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talan ha megcsinalnak a Silkroad 2-t normalisan... mert probaltam es semmi koze a regi sro-hoz. Par ujitas beleraknanak kicsit jobb grafikaval, perzsai kaszt meg par uj race es teljesen jo lenne szerintem. Esetleg a harc rendszeren meg javitani picit, mert elegge egyszeru :) En nem jatszom olyan regota, kb 3 eve, en is voltam rendes sro-n is tobb szerveren es sok privat szerveren is, de egyszeruen kihalt.. par honapnal tovabb en sem birtam egyiken sem..
2014. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs sajnos. én 2004-ben kezdtem el játszani a béta verzióval.

volt privát szerverem is 2011-2013 között

2014. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!