Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SAN ANDREAS vs. Számítógép...

Ákos510 kérdése:

GTA SAN ANDREAS vs. Számítógép SOS!? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Annak a tudatában vettem meg az eredeti GTA SA t, hogy win7 van a gépemen. Viszont a gépem új, és nem is igazán értek hozzá, de berakom a CDt és semmi....... még csak.1 ablakot se dob fel. Valaki segítség, pls..

Rosszindulatú kritikák jöhetnek, attól még nem fogok jobban érteni hozzá! :)



2014. nov. 27. 19:25
 1/4 BendaMatteoSlash válasza:
Steamre vetted meg? megnézted a gépigényt? esetleg jól jönne hogy milyen procid meg videókártyád van, meg mennyi a ram.
2014. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gépigénynek megfelel.... csak a win7es platform ami.nem, viszont 2 gépből csináltak 1et egy iskolában, igy jutottam hozzá. Lehet valami a CD olvasóval?
2014. nov. 27. 20:13
 3/4 anonim válasza:
Hát ha CD olvasó van benne és nem DVD olvasó, akkor valószínűleg az a baj. Egyébként mennie kéne Win 7-en, én nekem azon is és 8.1-en is működik.
2014. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajátgépben mutatja a lemezt?
2014. nov. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!