Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Hogyan lehet legegyszerűbben kirakni egy puzzlet? Van valami taktika? Tippek?

Figyelt kérdés

Amin van minta az megy csak pl az ég (kb a kép fele) az megy lassan...

Én 5 fele szétválogattam a teljes puzzlet ebből az egyik az ég. Azt is szétválogattam 6 féle kék szín szerint. Utána egymás mellé/alá raktam minden csoportot 5 sorba forma szerint.

És elég lassan megy. Van valami tipp hogy mit kell nézni vagy hogy? mit? merre?


2014. nov. 28. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
eloszor rakd ki a kep sarkait-szeleit, es aztan haladj befele.
2014. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. keresd meg a sarkokat, a sarkokhoz tartozó részeket, és kívülről befele próbálj meg haladni, közben meg keresgess azért összetartozó párokat.
2015. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Kirakod a széleit.

2. Szétválogatod valami szerint. Ez lehet szín, mintázat, vagy a képtől függően kb bármi.

3. A szétválogatott csoportokat elkezded összerakni, és ha már látható, hogy kb mi az, elhelyezheted a kereten belül.

4. Rakd ki a maradékot, amik összekapcsolják majd a nagyobb (már kirakott) mintákat egymással és a kerettel.

5. TA-DA! Kész is.


Tipp: ha a szétválogatott csoportokban elakadsz, érdemes alak szerint szétválogatni és az alapján rakni tovább.



Én mindig így rakok puzzle-t. Eddig mindet sikerült kirakni, viszonylag rövid idő alatt.

2016. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En is atgondoltam es kb erre jutottam amit leirtal.

2000db tajkepet rakok. 3 fele szetvalogattam es az egnel kezdem ami kb a puzzle harmada.

Kiraktam a szeleit sarkat oldalat... szin szerint is kivalogattam sotetkek vilagoskek es atmeneti es 3 csoportba sorba raktam forma szerint 0-1-2-3-4 fules szerint.

De meg mindig kibeba***** lassan haladook!!!!

Kb ulunk 2en egy fel orat es a helyere rakunk vagy 3-4 db-t...

2016. jan. 25. 10:41
 5/5 anonim válasza:

A kirakózás türelemre is tanít sok egyéb készségfejlesztő tulajdonsága mellett. Engem pl. tegnap kb. 4 órára szippantott be. Ez alatt kb. 4 sornyi eget raktam ki (1000 db-os puzzle).


Egyébként viszont tényleg a széleket kell először kirakni, majd színek/motívumok szerint csoportosítani, úgy a legegyszerűbb.

2018. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!