Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends be mondanáto...

League of Legends be mondanátok valamit ezekröl a karikrol? Vayne, Xerath, Heimerdinger?

Figyelt kérdés
ezt a 3 karaktert lesem youtube-on , meg ellenem is elég jol tolják, haveromnál is kiprobáltam öket és nagyon megtetszettek.... szerintetek melyiket vegyem meg? még nem vagyok annyira belemelegedve (lv.18 vagyok csak azért kérdem ujitások stb miatt most mennyire jok?)

2014. nov. 30. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

heimer, xerath mides, míg vayne főként bot adc, vagy ritkábban top solo.


El kell döntened, hol akarsz játszani.


Xearth igényli a jó rúnázást, normal játékban a heimer turreteket simán kiszívatják, lelövik távolról. Vayne W passzív elég erős, true dmg-et üt, ha erre rájön egy jófajta 1000+os krit az már szépen csap.

2014. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Xerath ap mid, szerintem soloqba unalmas vele jatszani. Ha haverokkal jatszol akkor oke. Heimer az ilyen tipikus faradt vagy es mesz egy kort mert miert ne. Ha jol jatszol akkor vicces mint a teemo is, de egyebkent sok mindent nem tudsz csinalni, mig vaynel egyedul is letudsz hozni egy meccset, azonban nehez champion. Tehat egy magas szintu mechanikat igenyel. Abbol kiindulva hogy lvl18as vagy, egy ugyanolyan jatekos mint te egy dravennel, miss fortunnel, caitlynnel siman elver. Ha viszont jol jatszol vele, nem tudnak elkapni es atmesz mindennen.
2014. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!