Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a fene baja van az emberekn...

Mi a fene baja van az embereknek az Assassin's creed 3-al?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó rész, nem tudom miért kritizálják ennyit...

2014. dec. 1. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl az volt vele a bajom, hogy rettentően bugos volt. Eredetiben megvettem, és nagyon sokszor sétáltam a pályán, puff összeomlott. Bizonyos megadott helyekre nem tudtam bemenni, mert leállt, és ez eredetinél volt, nem kalóz verziónál.


Ebből kifolyólag nem is játszottam végig, talán majd ha egyszer lesz rá valami patch és nem sz*rakodik, megpróbálom kijátszani.

2014. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Unszimpatikus főhős, borzalmasan lezárt történet (bár én Desmondot sem szerettem). A korszak és a környezet tetszett.
2014. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem se jön be a főszereplő, de a játéktér rettentően sokszínű engem ez fogott meg.
2014. dec. 2. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon untatott, nem tudom hogy miért. Pedig az 1. és 2. része nagyon tetszett, de ezt kb. 3-4 óra után abbahagytam és nem is vettem többet elő.
2014. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A főhős, a karakterek, a technikai megvalósítás (bugos, szaggat), az irányítás (PCn)
2014. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szaggatás? Láttad te az Unity-t? :D
2014. dec. 2. 20:17
 7/7 anonim válasza:
Nekem meg pont ez a kedvencem:D nem is találkoztam komolyabb bugokkal
2014. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!