Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wolf Quest 2.5 SEGÍTSÉG?!

Wolf Quest 2.5 SEGÍTSÉG?!

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Vannak gyerekeim és egy küldetésnél nem tudom hova kell vinni a kölyköket. Egy sas rám fog támadni. Szóval ez a lényeg.

2014. dec. 3. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a térképet és lesz rajta valahol egy csillag.Asszem az erdőnél.Na oda kell vinni őket.Az iránytűn is van egy csillag, mindig arra kell menni.Az összes kölyköt vidd oda, erre 1 tipp:fogj egyet,menj vele x távolságra, tedd le, menj a következőért.Én úgy szoktam,hogy elviszem egyenként rögtön a csillaghoz a kölyköket.Ja és a sassal vigyázz,elviszi a kölykeidet, de ha odarohangálsz hozzá,akkor elmenekül,az a lényeg, hogy ne hagyd,hogy leszálljon a földre! Bonyolultnak tűnik de nem az.
2015. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. febr. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!